Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Brutální Jahoda pop-rock'n'roll / Kamenice nad Lipou

„Jarní tour za námi, těšíme se na léto !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Tour 2018 úspěšně zakončeno

Ahoj, ahoj !!!

Poslední dubnový den pro nás byl ve znamení nejen čarodějnic, ale i posledního koncertu v rámci Tour 2018. Děkujeme všem, kteří se na tour jakýmkoliv zůsobem podíleli. Největší dík ovšem patří Vám, kteří jste nás na Tour 2018 navštívili, podpořili a dali nám chuť a sílu do dalších koncertů. 

Jsme rádi, že naše hudba rozdávala radost a smích i na místech, kde jsme hráli poprvé a lidi nás tam neznali. Je to znamení toho, že naše hudba Vás baví, že to děláme dobře a to nám dává spoustu energie do další práce.

Děkujeme a těšíme se na letní festivaly !!! 

Hlídej seznam koncertů, ať ti nic neuteče !!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Brutální Jahoda

To Dawe: Díky moc za tvůj názor. Zrovna tyto dvě písničky vznikaly celkem dlouhou dobu po sobě takže vzájemná podobnost je dost možná, ale čistě náhodná :) Každopádně ještě jednou díky a doufáme, že se ti bude líbit zbytek nového alba "Čeho se bojíš?" .

Dawe


Bez profilu

Hoši není to špatné, jen si dejte pozor na opakující se riffy, rytmy a nálady v písničkách. Třeba Reflektory a Čeho se bojíš zní až moc stejně, schválně si ty písničky pusťte za sebou. Je to škoda, vykrádáte sami sebe, neberte to jako Hate. Naopak zkuste na tom zapracovat. Fandím vám, máte potenciál jít nahoru. Zpěvák má dobrou barvu hlasu, šlape to, jen to chce více nápadů.

Zobrazit všechny názory »