Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bruo metal-crossover / Příbram

„Singl cuming soon.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přípravy na studio

Upraveno:

Tak se pomalu připravujeme na studio, sjíždíme skladby, který chceme mít na desce. Máme už zabukovaný termíny na březen a na duben a probíhají jednání se zvukařem, aby si nás přijel poslechnout do zkušebny a popřípadě poradil s nějakýma aranžema. Takže už se to hejbe!!

Při této příležitosti sháníme kameramana/fotografa (může být i žena - to by bylo možna i lepší - na tu nebudou chlapy drzí) pro záznam dění při nahrávání naší kapely. Předběžně se jedná o termíny 25.3 (sobota) a 22.4. - 23.4. (sobota, neděle). Jedná se o celodenní akce. Stěžejní je 22.4. a 23.4, ale budeme rádi i za ten březnový termín. Klidně je možno na každý den jiný "zaznamenávač". Jídlo a pivko samozřejmě zajistíme a určitě se domluvíme i na nějakém honoráři. Je s náma celkem prdel, taže bude zajištěna i zábava :) Akce se konná v Praze Jinonicích. Kreativitě se hranice nekladou, takže pokud se bude jednat i o někoho ujetého, tak to není na překážku. Jediné pravidlo je moc neprudit muzikanty, když se budou zrovna soustředit na nahrávání, takže umění nebýt viděn je v podstatě nutností :) Pokud o někom víte, nebo byste sami měli zájem, tak se ozvěte na mejl, nebo tady na BZ, díky moc.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Sten

Nazdar BRUO
Přeji vám pohodové, štastné a Veselé Vánoce .
Do nového roku spousty koncertu, fanoušku ,drog a nezřízeného sexu :-)

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory »