Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Flek folk / Praha

„aneb Jednočlenná kapela kreativisty Karla“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zahrál bych si...

...kdyby o to teda někdo stál.

Takže jestli se vám to moje békání alespoň trochu zamlouvá a máte nějakou tu hospodu bar či kavárnu, případně znáte někoho, kdo má nějakou tu hospodu bar či kavárnu,

případně znáte někoho, kdo zná někoho, kdo má hospodu bar či kavárnu,

případně znáte někoho, kdo zná někoho, kdo zná někoho, kdo má hospodu bar či kavárnu,

kde by bylo třeba zaplácnout díru nějakou tou kulturní vložkou, neváhejte a nechte mi vzkaz (v kontaktech je nějaký ten mail).

Za nějaké ty píva rád zabékám a zahraju. Klidně i za jedno... tedy... vlastně i zadáčo, když na to přijde. Níž ale nejdu!

Jo a mimochodem, místo abych to tu utřídil, jak jsem sliboval, to tak jsem si dovolil to ještě více zabordelit novým songem. Po zveřejnění toho minulého mi ubyl jeden fanoušek, takže mám ještě 43 pokusů. :-)

Žijte blaze!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Black Flek

Zpětně, byť v některých případech až s tristním zpožděním, děkuji všem za vlídná slova chvály.
O kvalitnějším nahrání určitě uvažuju. Bohužel zatím zůstává jen u úvah, protože jednak mám v plánu to nějak protřídit, vybrat z té hromady písní a pseudopísní to co by si to zasloužilo, prohrabat šuplíky, vysypat všechny ty šuplíkovky co v nich leží, zformovat je do několika nových věcí a pak už jen zbude sehnat finanční prostředky na nějaké to nahrávací sezení.
Řekněme, že to snad stihnu, než bude kapele deset let (propána, toto letí!). A když se zadaří, tak to snad zmáknu i do té osmičky. :-)
Ještě jednou díky za podporu, moc si ji vážím!

basniřka od rybníka


Bez profilu

Ahoj tak jsem zase po dlouhé době navštívila tyhle stránky, abych si mohla poslechnout tvoje písničky. Jsou fakt báječné a doufám, že ti nikdy nedojdou nápady na psaní, byla by to totiž velká škoda. Kdybys někdy hrál poblíž Opavy, ráda bych se na tebe přišla podívat sice v poslední době moc nestíhám ale tvoje vystoupení by určitě nebyl promarněný čas. Jak se vůbec máš? Když se ti bude chtít tak napiš, možná máš pořád i moje číslo. Měj se a ať ti jde psaní pořád tak skvěle.

Zobrazit všechny názory »