Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Flek folk / Praha

„aneb Jednočlenná kapela kreativisty Karla“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Black Flek na Žižkovské Noci

Už příští čtvrtek začíná osmý ročník skvělého fesťáku Žižkovská Noc 2018 - multižánrový festival!
Ba co víc, díky chlapcům z Cocaine Party si to tentokrát zkusím i z druhý strany vozové hradby jako jeden z účinkujících.


Tož koukejte dorazit! A když ne na mě, tak určitě na další ze stovek kapel, které během tří dnů vystoupí napříč celým Žižkovem.


Snad se potkáme a dáme po kalichu.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Black Flek

Zpětně, byť v některých případech až s tristním zpožděním, děkuji všem za vlídná slova chvály.
O kvalitnějším nahrání určitě uvažuju. Bohužel zatím zůstává jen u úvah, protože jednak mám v plánu to nějak protřídit, vybrat z té hromady písní a pseudopísní to co by si to zasloužilo, prohrabat šuplíky, vysypat všechny ty šuplíkovky co v nich leží, zformovat je do několika nových věcí a pak už jen zbude sehnat finanční prostředky na nějaké to nahrávací sezení.
Řekněme, že to snad stihnu, než bude kapele deset let (propána, toto letí!). A když se zadaří, tak to snad zmáknu i do té osmičky. :-)
Ještě jednou díky za podporu, moc si ji vážím!

basniřka od rybníka


Bez profilu

Ahoj tak jsem zase po dlouhé době navštívila tyhle stránky, abych si mohla poslechnout tvoje písničky. Jsou fakt báječné a doufám, že ti nikdy nedojdou nápady na psaní, byla by to totiž velká škoda. Kdybys někdy hrál poblíž Opavy, ráda bych se na tebe přišla podívat sice v poslední době moc nestíhám ale tvoje vystoupení by určitě nebyl promarněný čas. Jak se vůbec máš? Když se ti bude chtít tak napiš, možná máš pořád i moje číslo. Měj se a ať ti jde psaní pořád tak skvěle.

Zobrazit všechny názory »