Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beautiful Cafillery hardcore-hardcore / Žatec

„.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

https://www.youtube.com/user/beautifulcafillery

https://soundcloud.com/user-740881195

Bio a historie

     Hardcore kapela Beautiful Cafillery byla založena v roce 2003 v Žatci. Po několika měsících probíhá první vystoupení v Lounském klubu Opera a vzniká první nahrávka promo 2003. Kapela začíná koncertovat po celém Česku. V roce 2005 natáčí album Optimismus. Vzniká klip k písni Maso. V roce 2007 přechod z češtiny do angličtiny a nahrávání alba Reciprocal Transfusion, které vychází v ČR u Nice to eat you records, v USA u Sevared records. Následují dva klipy s pravidelnou rotací na tv Óčko a koncerty v ČR i zahraničí. V roce 2010 kapela vydává album It´s your life  It´s your death. Významný koncert v tomto období je zahájení pražského vystoupení amerických Hatebreed. Rok 2013 přináší album I say no vydané vlastním nákladem a účast na festivalu Brutal Assault. V současné době kapela pracuje na šestém albu.