Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Atavists surf-stoner rock / Hradec Králové

„18.2 RockCafé Prague“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Let You Go- Bad Times (2015) 4 015 ×
  • She-Devil- Bad Times (2015) 5 999 ×
  • Numbers- Bad Times (2015) 4 159 ×
  • Leave me Alone- Bad Times (2015) 1 552 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Varhany, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

The Atavists jsou čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. V roce 2015 se skupině podařilo zvítězit v národním kole nadnárodní soutěže GBOB (světové finále v Berlíne) a na začátku roku 2016 vydala debutové album "Bad Times" na streamovacích službách. V létě 2016 se kapela objevuje na větších (Colours of Ostrava, Rock For People...) i menších festivalech po celé ČR.

Bio a historie

Adam Krofian - voc, guitar
Jan Hnátek - keys, synth
Martin Křížek jr. - bass
Adam Jánošík - drums

The Atavists is new emerging quartet from Hradec Králové, Czech Republic. Band's musical style can be described as energetic mix of stoner rock, 60s surf music and blues. Their sound is characterised by wall of dirty guitars, almost horror-like wail of distorted combo organ and characteristic baritone of their frontman Adam Krofian. Band has released their debut album "Bad Times" in the beginning of 2016. Other highlights from band's busy life include winning national round of GBOB 2016 and playing major summer festivals in their home country.

The Atavists jsou čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. V roce 2015 se skupně podařilo zvítězit v národním kole nadnárodní soutěže GBOB a na začátku roku 2016 vydala debutové album "Bad Times" na streamovacích službách. V létě 2016 se objevuje na větších (Colours of Ostrava, Rock For People...) i menších festivalech po celé ČR.