Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Asstma experimental-psychedelic / sídliště Praha

„Vítěz malé alternativy 2013. Nové album 2016.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

... a podobné sympatické žertíky

Upraveno:

Album je hotové. Vydal Sakraphon, dostupné na kazetě (za 150,- objednávejte mailem) a stahovat můžete tady pod tím odkazem, díky!

http://sakraphon.cz/asstma/apodobnesympatickezertiky/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Asstmatik Fil_da

Pro Ondřeje Batku:
Ano, přiznávám, že jsem nasákl postmodernou, ale asi se už za to nestydím.... Fascinace sebepojetím (EGAecho) a sebe-nechápáním je pro mě v poslední době podstatnější, než nějaká naštvanost (Masa města). Cítím taky potřebu přiznat se k tomu, že tato tvorba je ovlivněná četbou konkrétního autora. Ano, naučili mě citovat na VŠ a přijde mi sebe-ironické to používat i v hudbě. Mrzí mě jen, že používáte pojem "snobský" pro ten aspekt odkazování.
Nemyslím, že je zbytečné když oslovím jen pár lidí - kvantita přeci není hledisko.
Pokud se začínám usazovat v nějakém pevném žánru, měl bych se asi někam posunout.
Je opravdu tak podivné, když cituji téma problematiky řeči a ještě to citování tématizuji (citování je totiž součást té řečové problematiky)? Třeba s jinou mou kapelou - Postižená Oblast - máme taky texty z okruhu experimentální poezie. Ale prý ta témata jazyková fungují podobně "intelektuálně", ikdyž tolik necitujeme a netématizujeme...
Díky za podnětnou kritiku! Filip Jakš

ondra batka


Bez profilu

Čím dál tím víc mi začíná připadat, že být současný znamená mít načtenýho Barthese, Derridu, Foucaulta, říkat něco o Těle, dělat si srandu ze záměrnosti, úmyslu, sarkasticky přiznat "já vlastně nic neumím a ani nemůžu umět, tak opakuju předchozí" (tohle berte s rezervou, jsem v prváku)... v akademickým světě to je asi normální - mladý lidi musej citovat někoho, koho lidi před nima necitovali, aby si jich někdo všimnul. Zvlášť dneska je to s těmahle autorama jaksi jednodušší a nasnadě. Ale třeba u hudby tomu moc nerozumím. Takovýhle umění mi totiž přijde snobský a uzavřený, bez možnosti kohokoliv nezasvěcenýho oslovit (je mi jasný, že přesně tohle Vy chcete!), a tím pádem i docela zbytečný.
Tím nijak nehodnotím Vaší uměleckou tvorbu - naopak mám pocit, že v "žánru", v jehož duchu tvoříte, patříte k tomu nejzajímavějšímu, co jsem slyšel. Současně by mě ale hrozně zajímalo, co byste bez tohodle teoretickýho základu vlastně zvládnul!
Gratuluji k úspěchu v Alternativě! Přeji mnoho dalších úspěchu!

Zobrazit všechny názory »