Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Apolita punk / Počenice-Tetětice

„novej matroš“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

"Nové" nahrávky a jiné aktuality...

Upraveno:

Již delší dobu se nám nikomu nechce spravovat účet na Bandzone.cz a tak to tu trochu stagnuje. Zkusíme to tedy alespoň částečně napravit.


V současné době vypouštíme ven 3 vály z připravovanýho splitka s klukama z Alkalmotlankodik, který se nám už dlouhodobě nedaří vydat (proto ty uvozovky v nadpisu). O nahrávání se opět postaral Otyn z vyškovského studia Davos Records. Ten se za tu dobu, co jsme u něho byli naposledy, posunul zase o kus dál a je lepší než kdy dřív. Je vidět, že je to fakt profík ve svým oboru a to od přístupu při nahrávání až po finální mastering. Zároveň je tohle naše první nahrávka s Vinylem, kterej k nám šel původně jako záskok na turné, ale jeho krásné modré oči nás tak učarovaly, že už jsme ho nepustili. Nebo to bylo naopak? Už nevím. Každopádně jsme rádi, že s nama zůstal a vdechl tomu našemu bordelu novej život.


Když už je řeč o změnách v sestavě, hodilo by se zmínit, že nás před nějakou dobou opustil Přeca, díky čemuž se mohl začít věnovat aktivitám, ve kterých mu před odchodem kapela bránila hlavně kvůli její časové náročnosti. Chvilku jsme to zkoušeli bez něho, jenže to prostě nebylo ono. Každej, kdo by se k nám hodil, už měl milion jiných kapel a projektů, ale nakonec jsme ukecali Skuldu, kterej má tech aktivit sice taky hromadu, ale je dost šílenej na to, aby se nám upsal.


Další „novinkou“ jsou trička, která jsme si nechávali dělat u Honzina. Víme, že domluva s náma nebyla jednoduchá, ale zvládl to na jedničku, za což mu ještě jednou děkujeme. Kdyby měl někdo zájem, tak se nám občas podaří vzít je s sebou na koncert. Mimochodem je máme i v tmavě šedé a dámská v červené.

(nevim, proč se mně to furt nahrává otočeny nabok a nechce se mi to řešit, sorry)


No a nakonec aktuální koncerty. Ten nejbližší je PUNX PIKNIK #14, kterej bude 25. 8. ve Třech Dvorech.

Hned potom hrajeme 2. 9. Arnoštovi na narozkách ve Vsetíně (předpokládám, že ve Vesmíru). Dál už moje paměť bohužel nesahá. Momentálně domlouváme něco na konec září a dva koncerty v polovině listopadu, ale na to je ještě brzo.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »