Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

A5 thrash-metalcore / Týn nad Vltavou

„10.11. Domažlice Klub Death Magnetic“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2018

Záplava přání a novoročních předsevzetí a dalších keců pominula, tak je čas na nás. Každoročně děkujeme všem za podporu, pořadatelům za vytváření prostorů pro bigbeat a ostatním kapelám za spolupráci. Děkujeme i nyní! A zde seznam letošních kapel, z kterými jsme si tak rádi vyměňovali podium:

Animal Hate, Ankhor, Arthemion, Carpathia, Dark Angels, Decilitr Rumu, F.O.B., Forseti Reims, Jablko, Znetvořené Lidským Faktorem, Karbon, Last Chance, Morax, Old, Proti zdi, Rabies, Rentgen, Stone throne, Tbband, Temper, Thorax, Titanic, Torthary, V.A.R., Zakázaný ovoce

Zní to, jako obehranej hit do Kryštofa, ale opravdu všem přejem mnoho zdraví. Z variantou nezdraví jsme si sami užili až dost a proto víme, že je to prostě blbý.

Vloni se u nás udála jedna zásadní věc, která výjimečně neplynula ze zdravotní indispozice, ale která má velký dopad na chod kapely. Zakládající člen kapely Venca Rajčák Dvořák odešel z postu sólového kytaristy A5. Zůstává v naší bratrské kapele Carpathia. A5 je momentálně A4 a uvidíme, jak to bude dál.

Buďte zdrávi a hudběte (=poslouchejte hudbu) ;)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ankhor

Zdravím hoší :) moc Vám děkujem za Vaší účast na Rockovém Nádvoří, hráli jste parádně!! Doufáme že ještě bude nespočet možností společně si zahrát na jednom pódiu :)

Ať to hraje za kapelu Ankhor Zdeněk

Krade a.m.a.

Ahoj, touto cestou nabízím výrobu loga Vaší kapely či jiných předmětu a stávám se vaším fanouškem.
Metal forever!!!

Zobrazit všechny názory »