Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

A5 thrash-metalcore / Týn nad Vltavou

„22.7. Art Caffe Bar, Týn nad Vltavou“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Furt pryč

Naše hudební (ne)snažení přineslo další porci koncertů na osvědčených místech i místech nových. Seč nám síly a hlavně zdravotní stavy dovolily, jsme odehráli, co se dalo. Tentokrát naštěstí už nedošlo k žádným personálním změnám a snad už máme za sebou všechny operace a zranění z našich povedených pracovních povinností i vypečených mimopracovních dovedností. Alkoholu se i nadále téměř vyhýbáme, takže to tak snad i zůstane. Se střídmostí v tomto směru to není žádnej kec - pro zajímavost, kromě pěti z nás jsme v kapele všichni do jednoho na mou duši abstinenti!
Díky všem za přízeň a náklonost. Vydržte, zůstaňte. My ještě můžem (od čeho jsou prášky, že jo?).

Na závěr tohoto zamyšlení seriózní seznam kapel, s kterými jsme se v roce 2016 na pódiích potkali, když jsme byli zrovna zdrávi:

1000 Bombs, A Crash, Animal Hate, Ankhor, Asmodeus, Bajonet, Cruadalach, Damn City, Herdek Filek, Holy Moses, Inseminační Stanice, Kapybara, Krypton, Laid To Waste, Libido Challenge, Meresiew, Murder inc., My Hard Lesson, Nežfaleš, Olltega, OSA Killers, Paragraf 219, Plán to Kill, System of the down Revival, Toxic Paradise, Vychcaný Knedlíky!, Zlopata.

Díky, že jste!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ankhor

Zdravím hoší :) moc Vám děkujem za Vaší účast na Rockovém Nádvoří, hráli jste parádně!! Doufáme že ještě bude nespočet možností společně si zahrát na jednom pódiu :)

Ať to hraje za kapelu Ankhor Zdeněk

Krade a.m.a.

Ahoj, touto cestou nabízím výrobu loga Vaší kapely či jiných předmětu a stávám se vaším fanouškem.
Metal forever!!!

A5

V Sobotu 16.4. Jsme vystoupili v rámci Infected with Friendship TOUR 2016 jako support v klubu Farářova sluj. Chceme poděkovat zúčastněným kapelám, farářovy, ale především všem, kteří vážili cestu a přišli nebo přijeli. Takhle skvělou atmosféru jsme již dlouho nezažili. Dík Mladé Boleslavi.

Zobrazit všechny názory »