Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Grady Ann hard rock / Blovice

„písničky v přehrávači pouštějte hodně hlasitě :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Vlkodlak 215 ×
  • Není cesty ven 142 ×
  • Heavy metal 161 ×
  • Začíná to pokaždý stejně 430 ×
  • Až do konce 322 ×
  • Divnej sen 366 ×
  • Nečekám na zázrak 534 ×
  • Braun 320 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Tak vážení přátelé,fanoušci a kamarádi!!!

Hrajeme už rok,tak bych rád shrnul,co se nám za tu dobu povedlo podělalo a co se přihodilo.

Když začal personálně haprovat NYX,došlo mi,že nemá cenu lepit něco,co nefunguje a jen tak pro radost jsem si chodil zahrát do zkušebny s Jirkou Matouškem,Pavlem Vachovcem a Pepou Vanišem. Pepa za čas skončil a Pavel se začal nějak víc věnovat rodině. Tak jsme s Jirkou povolali Martina Voráčka,ten přivedl Verču Černou a Honzu Votýpku no a   kapela Grady Ann byla na světě. Z NYX jsem si přinesl dvě písničky a třetí jsme změnili text. Martin s Verčou přinesli pro změnu pár písniček od skupiny Empaty,kde fungovali. Pak nás posílil dočasně Dan Balín na postu zpěváka. Dočasně proto,že jeho domovská kapela měla toudobou pauzu. Proto Dana za nějaký čas nahradil Michal Vican.

Odehráli jsme několik celkem úspěšných vystoupení,ale i takových,kdy jsme hodně tápali =).Pak také privátní "Garden Party" u Milfortů v Blovicích na zahradě našemu už skalnímu fanouškovi Ráďovi Milfortovi na narozeninách.

Od září zapracujeme jak na počtu vystoupeních,tak i na programové tváři našich koncertů. Jsme totiž kapela,která nikdy nebude nikoho vychovávat svými texty,ale vždycky se bude snažit dělat zábavu.

Koncem prosince 2015 jsme hráli na předsilvestrovské zábavě v Kramolíně s Kabát revival Plzeň a tady už s námi nevystupoval Michal. Po Novém roce tedy přišlo,co asi přijít muselo a po vzájemné dohodě Michal Vican z Grady Ann odešel. Na jeho místo naskočil big beatový proletář z Plzence Jozzef Pepíček Bárta a už 16.1. vystoupil na své premiéře v Grady Ann ve Skašově

No a Ježíšek nám přinesl dalšího člena kapely a to VW Transporter a jmenuje se Trepek =)

složení Grady Ann:

Verča Černá-zpěv do ledna 2017

Michal Vican-zpěv do ledna 2016

Jozzef Pepíček Bárta-zpěv od ledna 2016

Petr Šíša Šperl-zpěv od února 2017

Jirka Matoušek-kytara

Martin Voráček-Kytara

Honza Votýpka-basa

Petr Šošon Hůrka-bicí

VW Trepek Transporter-Doprava z bodu A do bodu B

Dan Balín-zpěv kdykoliv bude mít chuť si s námi zazpívat

 

 

 

 

Bio a historie