Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ZoneX electronica-alternative / Havířov

„Aktuální singl - Daily Routine (24/7)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vývoj obálky Daily Routine

Upraveno:

Ani obálku aktuálního singlu Daily Routine (24/7) jsem neudělal na první dobrou. Pojďme se společně podívat, co všechno předcházelo její finální verzi.

1. Vzal jsem svůj budík, nastavil na něm ručičky tak, aby ukazovaly číslice 2, 4 a 7, vyndal baterky a položil ho před bílou stěnu na židli. Toto je první, zkušební fotka, jen abych měl představu, jak to vůbec bude vypadat.

2. Pak jsem pod budík vložil čistý list papíru, aby působil dojmem, že se jen tak vznáší ve vzduchu. Tohoto efektu se mi podařilo docílit u tohohle detailu. Detail se však na přední obálku nehodil a vložit tento obrázek na bílošedé pozadí se mi nedařilo, pořád bylo vidět rámování. Tak jsem ho použil až na zadní obálce, kde jsem ho rovnou namnožil. :-)

3. Když jsem totéž vyfotil z dálky, už jde poznat, že budík stojí na papíru, ale už jsem se s tím nijak nepiplal, nechal jsem to tak a tuto fotku použil jako podklad pro přední obálku, kde je nad budíkem dostatek místa pro nápis.

4. Čistě pracovní verze obálky. Zkusil jsem si, jak bude vypadat, když kolem budíku bude poletovat nápis singlu napsaný rukou, tahem počítačovou myší. Všimněte si, že jsem tehdy na začátku března, kdy byl tento pokus uskutečněn, ještě nepoužíval podtitul 24/7, ten vznikl až později.

5. Druhý pokus nahozený ve stejný den. Nápis jsem zkusil zmenšit a dát větší důraz na šipky znázorňující koloběh života – každého dne. Pak mi to ale nepřišlo jako dobrý nápad, tak jsem od něj upustil.

6. Za měsíc jsem na to vlítnul znovu, tentokrát již s přídomkem 24/7. Snažil jsem se o co největší pocit autentičnosti, jakože bije do očí, jak jsou písmena napsaná jedním vrzem, nerovnoměrně, s chybami a nedostatečnostmi.

7. A tady je poslední pokus, který jsem jako obálku málem použil, ale včas jsem se zarazil, vyzkoušel ve stejných barvách napsat ten stejný text normálně na klávesnici a po krátkém, zato vydatném rozvažování, jsem se přiklonil k té druhé variantě.

8. A na závěr konečná verze nápisu napsaná klasicky na klávesnici, ne rukou. Vypadá nejseriózněji a nejúhledněji, tudíž nejlépe. Vybral jsem správně? :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 630
Poslechnuto skladeb
275
Profil registrován
19.7.2015