Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z Ničeho Nic punk-rock / Strakonice

„welcome to hell vol. XXVII“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

27. sezona v roce 650 let trvání města

V historickém kontextu tisíciletí trvání okolního světa je náš 27. rok fungování jen malou kapkou v moři času, takže se letos zcela určitě zaměříme na dotvoření materiálu na naší další, a předpokládáme, že i poslední desku a natočíme pro společnou radost videoklip.

Koncertně samozřejmě podpoříme tradiční štace, které se v letošním roce opět konají, tj. I. tradiční OPEN AIR, Motosraz Strašice, festival Strakonice nejen sobě 2017 a letos vystoupíme i na klasickém fistivalu Letiště Fest 2017. K tomu samozřejmě naše tradiční kapelní "Hůrka Party" a nějaké koncerty v čase padajícího listí to zřejmě ještě jistí.

DĚKUJEME VŠEM, kteří nás podpoří, dorazí na naše koncerty a bude se vám naše hudba nadále "páčit".

Za kapelu Z NIČEHO NIC

Hans PM


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Robin


Bez profilu

Čau!
Slyšel jsem,že hrajete 25.6. v kempu na Podskalí.Je to pravda?
Je to nějaký utajený.

Kocour


Bez profilu

Vy hovada, na sobotnim koncertu jste mne vazne nasrali, zahrajete mi Sheena is Punk Rocker? No hovno!!! Mam z toho narazeny zebra a zlomenej palec na ruce!!! Kde hrajete priste, chci to znova!!!

The Clippers

Kdybyste chystali nějaký turné, nebo sérii koncertů, myslete na nás rádi bysme vám předskakovali. Případně domluvili nějaký výměňáky. Dejte určitě vědět. THE CLIPPERS.

Zobrazit všechny názory »