Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

V.O.H. punk-hardcore / Praha

„split LP 2017“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Voh novinky

Upraveno:
1. Bohužel se nám zdravotní  komplikace stále nevyhýbají a po všech těch šlamastykách co nás v tomto roce potkaly, se bohužel ještě přihodila nepříjemná zdravotní komplikace našemu bubeníkovi. Naštěstí je všechno na dobré cestě a už zase zkouší bouchat.

2. Z tohoto důvodu jsme museli zrušit koncerty V Liberci, Brandýse nad Labem a v Praze na Sedmičce. Je nám to moc líto a snad se s návštěvníky, kapelami a pořadateli brzy uvidíme třeba na další akci.

3. 23.2.2018 budeme hrát v Jihlavě, brzy více informací.

4. Pokud budete chtít naší smečku vidět a slyšet v novém roce, pište nebo volejte, rádi se s Vámi domluvíme a zahrajeme.

5. Poslední bombu si necháváme nakonec. Po tom co náš tábor opustil po dlouhých letech kytarista Láďa, kterého tímto zdravíme a přejeme vše dobré a spoustu kilometrů na kole, se k našemu Velmi Otylému Hudebnímu sdružení přidal náš kamarád Prewith, kterého tímto oficiálně vítáme a představujeme. Už s námi několik koncertů zahrál a společně zkoušíme, všechny nás to moc baví, tak se nedočkavě těšíme na spoustu skvělých koncertů a zážitků u šálku dobrého čajeJ


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »