Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trio Romano world music-ethno / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Cardas Smes 6 ×
  • Me Pre Tu Avri Uzarav 5 ×
  • Gejlan Dade 3 ×

Novinky

Kapelu doplnil dechař z Košic

Po čase posíláme velký pozdrav všem!

Jistě jste si všimli, že stará videa a mp3 nahrávky jsme odstranili. To proto, že chystáme zcela nové nahrávky, které vás snad zaujmou!

Vše by mělo být v mnohem lepší kvalitě, jak vám jistě neuniklo, máme mezi sebou nového člena naší sestavy (ten divoch, co hraje na klarinet) a jak to bude vypadat, to už se můžete podívat na videa, která byla natočena v loni v létě na Vyšehradě.

Určitě se podívejte na videa, chystáme nějaké koncerty. Kdy, kde, nepovíme, protože ještě sami nevíme, každopádně, těšit se na podzim na nás mohou v Brně :D.

Jo, a svatebčané, nebojte se, číslo mám stejné, můžete volat.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lačo Dživipen


Bez profilu

My jsme z Hořic, ale kapela jako taková už nefunguje. Jenom občas jammujem ve zkušebně. Teď ti prý psal ten gádžo,saxofonista od nás, aby vás pozval. Tak doufáme že neodmítnete je to fakt muzika jak má bejt :-)

Renata


Bez profilu

Tedy boys, byla jsem na vašem nedělním koncertě. Velmi mile jsem byla s kamarádkou potěšena, fantastic! Great! Fakt jako jste byli v pohodě a dobře se nám to poslouchalo. Příště rozhodně dorazíme znovu a vezmeme kámošky.Byli jste vážně super, líbili jste se nám všichni a ten váš pan saxofonista, to je excellent! Ale i ostatní, fakt super, zpěvák krásně zpívá, kytarista very nice boy a ti dva taky krasavci, ani se nám domů nechtělo. Kdy zase hrajete? Máte web pages?

Zobrazit všechny názory »