Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TRDLO folk-world music / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Parobec 343 ×
  • Tece voda potokem 318 ×
  • Standli 246 ×
  • Zafoukej vetricku 234 ×
  • Konicek 244 ×

Novinky

Křest nového CD

Máme nové CD, jmenuje se Žito...

Všechny Vás srdečně zveme na jeho uvedení do života. Velký koncert ve Východočeském divadle v Pardubicích se koná 22.3.2010 od 19.00 hod. Celou akci uvádí náš dlouholetý kamarád Vašek Souček. Pozvali jsme si folku a folklóru nakloněné kapely - Corvus Quartet z Pardubic a Františka Černého, frontmana a zakladatele Čechomoru.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Sekvoj

Ahoj!
Kapela SEKVOJ s nevšedním potěšením hlásí další obměnu svého zdejšího playlistu! Ke třem nedávno zavěšeným písničkám nahraným při výročním koncertě 6. listopadu 2011 přibylo jedenáct dalších živých nahrávek z 8. září 2011. Nová várka písniček je záznamem zvuku naší tříchlapové sestavy bez hostí, ve které v současné době vystupujeme.
Krásné Vánoce, bohatého Ježíška, veselého Silvestra
a šťastný a veselý rok 2012 přejou
strejci Sekvojáci – www.sekvojmusic.cz

Sekvoj

Ahoj kamarádi!
Zveme vás k návštěvě našeho Bandzone, kam přibyly tři aktuální nahrávky z našeho výročního koncertu, který proběhl 6. 11. 2011 v Malostranské besedě a na čtvrtou písničku z tohoto koncertu, která je zavěšena jako video na http://www.youtube.com/watch?v=bX80E… a těšíme se na setkání někdy někde.
Vše dobré přejou strejci Sekvojáci – www.sekvojmusic.cz

Zobrazit všechny názory »