Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Toxic People crossover-nu-metal / Vilémov

„Stáhněte si nové Mňam Mňam songy!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rok 2016 u Toxic People? Super, ale 2017 bude ještě lepší!

Je konec roku a my můžeme opět bilancovat. Rok jsme začali turné s klukama z A New Chapter, podívali jsme se na osm zajímavých míst. Nejlepší byly koncerty ve Šluknově a v Děčíně, tedy na domácí půdě. V létě jsme poprvé byli na obřím festivalu BasinfireFest u Plzně, byla to paráda! Pak jsme se podíleli na pořádání prvního ročníku festivalu Teplice free Live, který měl velký úspěch. Přes další fesťáky jsme se dostali až na náš domovský Festival free Tibet. Opět to byl luxus! A rok jsme završili posledním koncertem v Jablonci, který pořádají chlapci z F. A. King. Parádní akcička.

Letos jsme ovšem nenatočili žádný videoklip – poslední byl na Vykoupej bábu. Důvodem byl fakt, že nemáme žádné nové pecky, na které bychom klip udělali. Proto jsme na konci roku obětovali koncerty a pořádně makali na nových peckách. Celý listopad a prosinec jsme se zavřeli do zkušebny a máme pro vás nachystaných pět zbrusu nových věcí. Ty nahrajeme hned v lednu nového roku a chceme je vydat společně s předchozími fláky z počinu Mňam Mňam (Face to face, Vykoupej bábu, Hladolet a Padám). Takže se můžete těšit na jaro, kdy chceme 9 našich pecek vydat na CD! Bude to CD po 8 dlouhých letech (Mraky jdou jsou z roku 2009).

Rok 2017 chceme začít ve velkém stylu. Kromě CD a nových písní, chystáme nové koncertní oblečení, už dokonce máme pro vás připravené nové kapelní logo (luxus!) a pak samozřejmě přijdou i na pořad dne koncerty, křest CD a také  videoklipy!

Rok 2016 byl fajn, ale my už vše hlavně směřujeme na rok 2017! Buďte s námi a určitě ho budete mít také dobrý :)

Mějte se a držte nám palce!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Toxic Major

Všem vám moc děkujeme za super vzkazy! Díky Tereza Bílá Band, Speedos a Walker! Těšíme se do Šluknova a ve Vysoké Peci na Motopecce to bylo opět skvělé! Rádi vás všechny uvidíme opět na koncertě!

brdka33

Spolek Radost dětem vás srdečně zve na již 3,ročník Grilování s muzikou dne 13,srpna před restaurací Bohemka ve Šluknově od 12 hodin
letos vystoupí
T.N.A.
PoWčerejšku
Dark Shade
Bandoleros
Wolfs Gang
Tereza Bílá Band
Toxic People
Catus Anus
Vstup je opět dobrovolný a výtěžek akce použijeme opět pro dětské akce.
Občerstvení zajištěno,pití taky.Vy si vezměte s sebou jen dobrou náladu

Zobrazit všechny názory »