Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Totální nasazení punk-rock / Slaný

„VINYL "BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ" V PRODEJI“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

VINYL BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ V PRODEJI ;-)

Upraveno:

LP upoutavka 2017Naše LP BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ je už možno objednávat v našem webovém shopu v rubrice BYZNYS - jeho cena je 350, - Kč (stejná jako na koncertech i ve vybraných obchodech) + dobírka (v ceně je balné ZDARMA, což je za normálních okolností speciální box na LP v ceně 20, - Kč) - první várku posíláme v pondělí 19.6., nedočkavci si mohou koupit vinyl přímo na křtu - PÁTEK 16.6. - SLANÝ - Masarykovo náměstí - festival SLÁNSKÝ TUPLÁK (vstup ZDARMA) ;-) Více info o LP včetně přímý objednávky najdete ZDE ;-) Tak vzhůru do toho a nechť byznys vzkvétá ;-)


NÁŠ SEN SE STÁVÁ SKUTKEM - V ČERVNU NÁM VYJDE VINYL :-)

newLP 2017Přátelé a kamarádi, vězte, že v polovině června spatří světlo světa náš premiérový vinyl, jehož jsme se po 27 letech existence přeci jen dočkali :-) Takový výběr - BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kdy se na LP vešla dvanáctka našich největších hitovek, vydá vydavatelství  PROF SNY Vinyl a k dostání bude nejen na našich koncertech a přes náš web, ale dost možná půjde i do světa ;-)


NAŠE ČERVNOVÁ OSMIČKA HRANÍ ;-)

TN CERVEN 2017Po hodně pěkným a podařeným květnovým startu sezóny open air akcí a prvním volným víkendu v měsíci nás čeká osmička červnových koncertů, jíž plně vplujeme nejen do festivalový sezóny, ale do léta jako takovýho vůbec ;-) Před námi je např. Votvírák, Jamrock nebo domácí Slánský tuplák, prostě samý super festy. Více info o akcích najdete v rubrice KONCERTY ;-) Tak tedy, kamarádi, někdy někde v červnu na brzkou viděnou - budeme se moc těšit ;-)


NAŠE TŘICÍTKA FESTIVALŮ ;-)

TN festivaly 2017

Více info o třicítce festivalů v KONCERTY na ofiko webu ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »