Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Společná věc alternative-world music / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

V  Brně zazní Vodnářský zvon i světoznámí umělci

Upraveno:

Krásný dárek před koncem letošního roku je připraven pro brněnské publikum. V Besedním domě se 19. 11. v 19 h. uskuteční unikátní koncert Společná věc. Autor a realizátor projektu Tomáš Pfeiffer rozehraje starobylý Vodnářský zvon. Podle tradice tento nástroj rezonuje harmonickými alikvótními tóny. Součástí večera jsou mimořádní hosté. Panochovo kvarteto - soubor, který představuje světovou špičku v interpretaci kvartetní literatury a zároveň je považován za vynikajícího představitele české kvartetní tradice. Dalším hostem bude sopranistka Maida Hundeling, která rovněž je známá ze všech největších světových operních scén. Koncert obohatí svým vystoupením také přední světový violoncellista Jiří Bárta.

 

Youtube Video pCo7CdcgHscYoutube Video pCo7CdcgHsc

Tomáš Pfeiffer představí svůj multimediální projekt, ve kterém jsou tóny Vodnářského zvonu doplněny speciální parabolickou projekcí. Filmové záběry jednotlivých skladeb jsou inspirovány každodenním životem a souzní s hudební částí programu. V tónech Vodnářského zvonu lze prožít hloubky rezonance a podle dávných mistrů jeho zvuk prospívá našemu tělu i duchu.

V závěrečné skladbě – Patria Deum , která nám přibližuje nekonečnou krásu vesmíru a je umocněním celého koncertu, návštěvníky čeká neopakovatelné propojení tónů Vodnářského zvonu a violoncella Jiřího Bárty.

Milým překvapením po koncertě, je možnost přijít až k Vodnářskému zvonu, vidět jej zblízka a vyzkoušet sílu jeho rezonance během ukázky. Kdo chce zažít nevšední kulturní zážitek, je srdečně zván.

Koncert se koná 19. 11. 2016 v 19:00 hod. v Brně, besední dům. Pokud si jej nechcete nechat ujít, můžete si výhodně zakoupit vstupenky v předprodeji na eshopu: www.dub.cz, prodejní místa sítě TICKET ART po celé ČR, tel.: 222 897 333, rezervace@ticket-art.cz, Turistické informační centrum, Radnická 2, Brno, tel.: 420 542 210 863, www.vstupenky.ticbrno.cz. Více informací na www.dub.cz a telefonu 603723713.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

frantaprokop


Bez profilu

Koncert byl naprosto úžasný zážitek!

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
5 112
Poslechnuto skladeb
206
Profil registrován
1.12.2009