Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thomas Bláha acoustic / Barandov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Hunt 367 ×
  • Classical Gas 245 ×

Novinky

Vánoční nadílka v klubu XT3!

....:::: V Á N O Č N Í .. N A D Í L K A no2 ::::....

multižánrový hudební festival 

JÉÉŽÍŠKUU, PÁNÁČKUU..... to bude zase masakr..! 


Rádi Vás zveme na druhou VÁNOČNÍ NADÍLKU - hudební festival ve vánočním duchu, který proběhne 17-19.12 v žižkovském klubu XT3. Během tří dnů se na festivalu prostřídá žánrově pestrý program v podání našláplých mladých kapel : 

ČTVRTEK 17.12. FUNK / R&B / JAZZ / RAP
PÁTEK 18.12. ROCK / CROSSOVER / ROCK´n´ROLL
SOBOTA 19.12 PUNK / GRUNGE / PUNK´n´ROLL

Krom skvělých kapel se můžete SAMOZŘEJMĚ těšit také na klasickou vánoční pohodu a legraci - koledy v netradičních úpravách, soutěže a hlavně tombolu.

Stromeček a jesličky jsou samozřejmostí :o).

FACEBOOK EVENT ZDE - prosím šiřte mezi kamarády 

ČTVRTEK 17.12.      svátek má Daniel

MC Silk (rap-R&B) http://bandzone.cz/mcsilk
Nás Všech (funky-rap-R&B) http://bandzone.cz/nasvsech
Chamber Worcester (funky-pop) http://bandzone.cz/chamberworcester
Hoppy Chops (funky-jazz) http://bandzone.cz/hoppychops
Simple Muffin (funky-rock) http://bandzone.cz/simplemuffin
+ DJs


PÁTEK 18.12.        svátek má Miroslav

Inner Talks (progressive-rock) http://bandzone.cz/innertalks
Pech! (rock-rock´n´roll) http://bandzone.cz/pech
Black Roses (rock-rock´n´roll) http://bandzone.cz/blackroses
NeoSound (urban-crossover) http://bandzone.cz/neosound
Guarana (crossover-rock´n´roll) http://bandzone.cz/guarana
Tomáš Bláha ( ďábel hrající na akustickou kytaru ) http://bandzone.cz/thomasblaha
+ DJs

 

SOBOTA 19.12.          svátek má Ester               

Zdrawej Důchod (punk´n´roll) http://bandzone.cz/zdrawejduchod
Saint Shoes (grunge-punk) http://bandzone.cz/stshoes
ParaLLen (punk-rock) http://bandzone.cz/parallen
Afterspoon (grunge-rock´n´roll) http://bandzone.cz/afterspoon
Brain Drain (punk77-rock´n´roll) http://bandzone.cz/braindrain
+ DJs

každý den začítek >> 19:00 <<

vstupné
1 den / 70 Kč
2 dny / 120 Kč
3 dny / 150Kč


POZOR.: nemáte před vánoci dost peněz? A chtěli byste se na Nadílku přijít podívat?

Napište na zefv@seznam.cz a uvidíme, co se s tím dá dělat. Nárok na SLEVU / ODPUŠTĚNÍ vstupného určitě získají lidé
- kteří bydlí daleko od Prahy ( musí si platit cestu )
- kteří pomohou s roznosem plakátků
- kteří nabídnou zajímavý výstup ( žongléři, recitace, krátké divadlo.....)
- kteří pomohou s výzdobou sálu

- cokoliv jiného vás napadne :o)

Více informací - na profilu - >>coming soon<<

PŘIJĎTE OSLAVIT VÁNOCE DO XT3 ! TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY!
Vaši Afterspooni, Black Roses, ParaLLeni, Důchoďáci a Zefv & Domča ( Strong Coffee )

..::UŽITEČNÉ ODKAZY::..

=> jak do klubu ?? http://www.xt3.cz/images/mapa-xt3.gif

=> spoj do klubu http://www.dpp.cz

=> klub samotný http://www.xt3.cz


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vojta


Bez profilu

vcera prevelice unikatni vystoupeni. primo genialni poslech! vojta z guarany

Zobrazit všechny názory »