Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thom Artway folk-pop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Thom Artway - in Your Mind 178 ×
  • Conformity (feat. Maella) 1 758 ×
  • Blind Man (Singl 2016) 2 321 ×
  • I Have No Inspiration (Singl 2015) 7 941 ×

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Pepa


Bez profilu

Proč anglicky,Tome? Anebo jinak - proč ne taky česky? Stydíš se za svůj rodný jazyk? Vím,že je angličtina super pro zpěv,ale šidit se např.o nádherné slovní hříčky v češtině,které mají neopakovatelné kouzlo,poetiku,vtip...naše výrazivo je pro našince něco úžasného,co žádnou,,světovostí,,nelze nahradit. Jinak sympaťák s nádhernou barvou hlasu,někdy zdá se mi až moc procítěně...no dobrá:-)...ale jo,bez debat velký objev a přínos...jen... Venku ang.,řekl bych,doma po našem a budeš se divit,kolik i fanoušků přibude,u kterých se takto písničky míjí účinkem.

Zobrazit všechny názory »

Bandzone.cz Tip týdne

14. července 2014
Tomáš Maček je zcela výjimečný v mnoha ohledech, co se mu ale nedá absolutně upřít je obrovský cit pro zachycení vlastní emoce a nálady ve svém projevu. Písničkového indie pop rocku je i v Česku moře.. ale tohle převyšuje svojí profesionalitou téměř vše, co jsem tu zatím na tomto poli slyšel. Skladby jsou křehké, přesto interpretované s absolutní jistotou a samozřejmostí. V detailech neztrácí profesionální provedení a jen ztěží poznáte, že se jedná o mladého talentovaného pražáka. Pro fanoušky Ollyho Murse skoro povinnost, pro všechny muzikanty s citem pro písničkářský poprock v britském obalu také. Kdybych točil melancholickej film pro mladý (něco jako před mnoha lety např. film šeptej se soundtrackem od Color factory), oslovil bych Tomáše jako prvního s prosbou o napsání soudntracku. Není náhodou, že poprvé se ukázal právě jako skladatel písně do filmu křídla vánoc. O Tomášovi bude ještě hodně slyšet.. pokud zůstane a bude dál tvořit na české scéně pro české publikum.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 237

Spřízněné kapely: 21

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
52 302
Poslechnuto skladeb
31 379
Profil registrován
29.12.2013