Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Two Eggs punk / Opařany

„CD,MC,Nášivky!!! 3.2. - Praha: Strahov 007“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Tábore díky !!!!! Bylo to velký !!!!

Co na to říct ?!! Obrovský díky vám všem . Díky moc kapelám Absolutní Bezmoc a Delikvence 11 že nám dělali support byla to naprostá paráda !!! Díky moc Honzovi Maroušků za plagoš , Díky Makovcovi , Denče , Kikush a Danovi za pomoc s věcma , se vstupem s distrem a všema těma možnejma píčovinama . Díky moc Víťovi za dokumentaci ( snad se fotek dočkáme co nejdřív :D ) No a samozřejmě obrovský díky vám všem co jste přišly udělali jste neskutečnej bordel na kterej budem dlouho vzpomínat a nemohli jsme si přát lepší podporu než byla ta vaše !!!! pokud ještě někdo dokumentoval pošlete nám jakejkoliv soubor ,odkaz atd. rádi to vypustíme na svět . Teď se trochu vzpamatujem a poté valíme 3.2. do Prahy na Strahov 007 takže budem moc rádi když tam někoho z vás uvidíme . JInak nášivky , MC , CD pořád jsou :) kdo chce stačí napsat :) nebo zajít na koncík :)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

The Two Eggs

Zuzana Bláhová: děkujem moc za podporu . co se týče NKSF mluvil jsem už s jedním z pořadatelů který potvrdil ročník 2017 a přislíbil že se mezi pořadatelama pokusí prosadit naše vystupování za což budem moc rádi ten fesťák milujem a hrát na něm je pro nás opravdu radost :) takže tě potom rádi i uvidíme pod podiem a samozřejmě i dalších akcích kde budem hrát :)

The Two Eggs

Hat: Budeš překvapenej ale i Legi s textem týhle písničky ztotožňuje . Že nejsme Vegani ani Vegetariáni ví asi každej kdo nás trochu zná De nám o to že nesouhlasíme se zvířatama v cirkusech který skotačej po lidský pobavení a taky nesouhlasíme s kožešinovejma farmama protože obzvlášť v dnešní nám přijde zbytečný zabíjet nevinný tvory aby jsme si na sebe mohli vzít kožich když si můžem koupit bundu která se vyrobí ze starejch petflašek atd atd. o tom bych tady moh psát do nekonečna takže zkrátka o tom tenhle song tak nák je a proto ho Legi zpívá :)

Zobrazit všechny názory »