Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Rays Of The Sun alternative-doom / Česká Kamenice

„CD 2018 !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2018

Velice zdravíme v roce 2018.

S odstupem času, který popoběhl od předcházejícího prohlášení TROTS, především Slávek přehodnotil situaci okolo nahrávek kapely za období 2008 - 2015 a prostě se rozhodl, že se na „téměř“ ztracené nahrávky ještě podívá… Hlavní zprávou tedy je, že dochází k jejich maximálnímu obnovování v rámci možností! S obnovováním, mixem a s masteringem pomáhá Leoš Virgler.

K nahrávkám chystáme přidat demo NATURE, které nikdy oficiálně na CD nevyšlo, možná někdo z vás stále ještě uchovává doma barevnou kazetu se skladbami z roku 1998…. Tento rok bude mít nahrávka NATURE jubilejních 20 let a tehdy znamenala pro TROTS veliký krok vpřed.

Do léta chceme vše zrealizovat a také chystáme koncert, který určitě k takovémuto jubileu patří!

Nakonec chceme velmi poděkovat Vaškovi Votrubovi a Metalgate za zařazení TROTS do čerstvě vydané knihy „Kniha Kovu II“

Věříme, že se nám vše podaří zrealizovat tak jak bychom si přáli!

The Rays of The Sun


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

C S closed

Zdravím ,
ak by ste mali záujem o nahrávanie na diaľku , mix ,či mastering , tak teraz ponúkam akciovú cenu iba 15EUR ZA SKLADBU ! Viac info v mojom profile.

Martin Vajs


Bez profilu

Ahoj, pamatuju Vaše začátky. Posun obrovskej, fakt jste to vymakali. Držím palce a snad se na Vás přijedu někam podívat.

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory »