Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Rays Of The Sun alternative-doom / Česká Kamenice

„CD 2018 !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2018

Velice zdravíme v roce 2018.

S odstupem času, který popoběhl od předcházejícího prohlášení TROTS, především Slávek přehodnotil situaci okolo nahrávek kapely za období 2008 - 2015 a prostě se rozhodl, že se na „téměř“ ztracené nahrávky ještě podívá… Hlavní zprávou tedy je, že dochází k jejich maximálnímu obnovování v rámci možností! S obnovováním, mixem a s masteringem pomáhá Leoš Virgler.

K nahrávkám chystáme přidat demo NATURE, které nikdy oficiálně na CD nevyšlo, možná někdo z vás stále ještě uchovává doma barevnou kazetu se skladbami z roku 1998…. Tento rok bude mít nahrávka NATURE jubilejních 20 let a tehdy znamenala pro TROTS veliký krok vpřed.

Do léta chceme vše zrealizovat a také chystáme koncert, který určitě k takovémuto jubileu patří!

Nakonec chceme velmi poděkovat Vaškovi Votrubovi a Metalgate za zařazení TROTS do čerstvě vydané knihy „Kniha Kovu II“

Věříme, že se nám vše podaří zrealizovat tak jak bychom si přáli!

The Rays of The Sun


trocha historie

Upraveno:

Píše se rok 2004,připravujeme se na nahrávání alba Living Flowers gallery,makáme co se do nás vejde.Jelikož jedem nahrávat do studia Hacienda(Dodo) máme možnost jet tam o měsíc dříve natočit live zkoušku pro představu jak vše bude probíhat a zároveň aby Dodo věděl co jsme zač.

Každopádně nahrávku jsme vyhrabali a máte možnost poslechnout na BZ live zkoušku ze studia Hacienda.

Samozřejmě je tam spousta chyb a nedokonalostí ale to už na zkouškách bývá.Franta Musel dvorní zvukař Haciendy odvedl skvělou práci jak z naší zkouškou ,tak posléze i s nahráváním alba.


Vzdálené světy

Upraveno:

Zdravím ,po delší době jsem našel demo verze skladeb, které byli nedílnou součástí koncertů s mým přispěním,kapela je hraje stále ,ale v trochu jíné podobě.Bohužel nikdy nebyli výdány  a myslím že v této podobě to ani nemá smysl.V novém hávu s Pavlem znějí daleko atmosféričtěji ,tak jak byli myšleny.Každopádně to posoudíte na živých koncertech.Rozhodl jsem se je sem dát jako vzpomínku na období ,ve kterém se kapela nacházela,což bylo to v letech 2009-2010 ,kdy byli tyto skladby zaznamenány.Byla by škoda ,aby je lidé ,kteří mají a měli rádi TROTS  neslyšely!!Zajímavostí je ,že v době nahrávání těchto skladeb,již Pavel spolupracoval s TROTS a nahrál další skladbu jako host.Bohužel ta skladba je někde v nenávratnu.

Slávek