Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thanx hardcore-punk / Praha

„13.5. Křest vinyl splitka, klub FreeMasonic, Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

ThANX + Třetí stupeň tortury křest 10" vinyl splitka !

Upraveno:

13.5. 2017 20:00 klub FreeMasonic, Týnská 10, Praha 1

Pokřtíme vinyl splitko !
Kmotři Retroprotest + Ucházím

Talíře našich gramců už ochutnaly mnoho sedmi a dvanáctipalcových fošen, ale desetipalec se nevidí každý den. Tímto počinem s (ne)kompromisní stopáží třiceti minut si dvě pražské kapely odbývají svou vinylovou premiéru.

Strana A patří skupině ThANX, skvadře složené ze samých protřelých muzikantů, kteří si v minulosti prošli nejednou kapelou (např. Michael´s Uncle, Krásné nové stroje, Už jsme doma, Zikkurat, VT Marvin…), aby v roce 2014 založili partičku, která bude ještě rychlejší a ještě tvrdší. Šest zářezů bylo spácháno u Kuřete ve studiu Professional Sound, avšak v dnes už původní sestavě – tedy s basákem Wonidem a Marvinem za bicími.
Na „béčku“ se nachází Třetí stupeň tortury, rychlý hardcore-punk, zpívaný – stejně jako jeho starším spolužákem z „áčka“ – česky. Po třech demáčích a deseti letech od založení si kapela troufla vydat svůj oficiální debut na gramofonovém nosiči, kde jest zastoupena rovněž šesti skladbami, které byly upečeny ve zkušebně pod taktovkou svého věčného souputníka Vinarda.
Nezbývá než dodat, že deska vychází v duchu myšlenky DIY, čili vlastním nákladem v limitovaném počtu 200 ks s CD verzí za podpory labelů Schmeichel kabinet 666, Skaven rec., Véva rec., Uchylny kosh, Sorge rec., Stodolar DIY dílna, Šváb rec. a Punkstore.cz

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »