Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sun of Sorrow stoner rock-psychedelic / Praha

„Od Začátku Tour 2018“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro- Sun of Sorrow (2017) 178 ×
  • Worries- Sun of Sorrow (2017) 168 ×
  • Give Me Your Gun- Sun of Sorrow (2017) 115 ×
  • Touch The Morning- Sun of Sorrow (2017) 75 ×
  • From The Beginning- Sun of Sorrow (2017) 44 ×
  • Lonely Man- Sun of Sorrow (2017) 30 ×

Novinky

Od Začátku Tour 2018

Upraveno:

Vyrážíme na Od Začátku Tour s podtitulem První stoner rock tour v ČR, která má za cíl představit nové album a zároveň přiblížit českou stonerovou scénu širšímu publiku.

Během koncertů doplníme jednotlivé skladby improvizovanými pasážemi, díky čemuž bude každé vystoupení jedinečné.

Od Začátku Tour zahájíme v sobotu 10. března v Českých Budějovicích v rámci Southern Steel Night vol. 3 spolu s kapelami Black Velvet Suicide a Lambda. Následovat budou koncerty v Praze, Mladé Boleslavi, Hradci Králové a Olomouci. Další města navštívíme na podzim.

Youtube Video fmiT4YH7QU0Youtube Video fmiT4YH7QU0


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Snopek Miroslav


Bez profilu

Zdar kluci posluochám Vaše cd teď dost často a je to pro mě relax a úžasný zážitek. udělali jste něco novýho? Co vystoupení v Budějcích je v plánu? Ať se Vám daří a těším se na další koncert. Mra.

Sun of Sorrow

Ahoj Míro,
díky moc, hodně nás to potěšilo. Sobotní koncert jsme si náramně užili a věříme, že se v Budějovicích ještě uvidíme. Příště přihodíme i ty podpisy (a třeba bude i nové cd). Díky za podporu!

Za celou kapelu
Michal

Snopek Miroslav

Ahoj kluci. Včera jsem byl na Vašem koncertě v Budějcích byl úžasný. Koupil jsem si od Ozzyho cd pamatujete? Poslechl jsem si ho dnes v klidu a úplně mě to pohltilo no prostě nádhera. Kytara je přesně podle mého gusta a cd je super zní udělali jste to fakt parádně. Tohle mě dost chytlo, jen tak dál borci. Děkuji Vám za super zážitek a těším se zase na koncert v Budějcích. Jen škoda, že jste mi cd nepodepsali tak příště. Tohle by si zasloužilo lepší booklet a tak. Míra S. Budějce.

Zobrazit všechny názory »