Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Step to the Crowd post hardcore-metalcore / Brno

„PANDORA - 2017 -“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

- 2017 - PANDORA -

Upraveno:

Ahoj,

je to docela dlouhá doba, co jsme se ozvali naposledy. Bylo za tím hodně věcí, ale to už je teď nepodstatné, důležité je, že od nového roku jsme zpátky v plné síle a s novým materiálem. Začátkem tohoto roku jsme nahrávali EP, které nám pomáhal připravit Damian Kucera (Atelier - produkční a nahrávací studio) ze Skywalker. Za to mu hrozně moc děkujeme, dopadlo přesně podle našich představ a už se nemůžeme dočkat až ho uslyšíte! 

Nechceme zdržovat, ač se toho stalo spousty. Velké díky patří našim ex-basákům a to Rastislav Rusty Bača, který poskytl fotografii na přebal EP a Filip Melecký, který s námi celé EP nahrával. Cesty životní to však chtěly jinak a znovu se nám basák odstěhoval pryč. My mu za všechno moc děkujeme, protože i těch pár chvil bylo nezapomenutelných a nesmazatelně se zapsal do naší malé historie.

Teď už k jádru věci. Rozhodli jsme se, že to nebudeme zbytečně natahovat. Nasypeme to do Vás rovnou. Tohle je první single, který nese název 00:01. Nové EP jsme pojmenovali PANDORA a vyjít by mělo v první polovině příštího roku. Chystáme pro Vás i nový videoklip, takže tohle je spíše dárek za tu dlouhodobou neaktivitu. 

Více informací bude přicházet postupně.

Každý Váš názor nás zajímá a za každé sdílení budeme strašně moc rádi.

Mějte se fajn a přejeme všechno nej do nového roku, určitě se uvidíme na koncertech!

STEP TO THE CROWD

Youtube Video 4xM4uByFpT8Youtube Video 4xM4uByFpT8


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

berys


Bez profilu

Čus kuci co si tak zahrat spolu nekdy,nekde???
Kuknete na El Muerto Cerebro ok!

Zobrazit všechny názory »