Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Steel Heaven power-metal / Nymburk

„Nahráváme nový singl!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Steel Heaven - Naděje (2014) 2 555 ×
  • Steel Heaven - Gold Of Mind (2014) 1 721 ×
  • Steel Heaven - Čas (2014) 1 644 ×

Novinky

Našli jsme novou zpěvačku!

Upraveno:

Ano, je to tak, přátelé - jsme moc rádi, že se nám po dlouhém hledání podařilo najít nového zpěváka, nebo lépe řečeno zpěvačku. Je jí Viola Richterová.


Naše kritéria byla jasná: nadšení pro věc, profi přístup i zajímavá barva hlasu, což Viola splnila na 100%, a dokonce pěvecky předčila naše očekávání. Už na první zkoušce jsme pochopili, že to funguje skvěle dohromady.
Viola působí například v pražském divadle GoJa Music Hall, kde zpívala ve světovém muzikálu Fantom opery a nyní je součástí neméně úspěšného Plesu upírů.
Protože nový ženský hlas si často žádá nové pojetí písniček, práce ve zkušebně je opravdu hodně. Nechceme nic urychlit, a proto ještě nějakou chvíli potrvá, než se společně vrhneme na pódia. O všech novinkách vás ale budeme včas informovat, proto nás nepřestávejte sledovat! :-)

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Diesel

Zdar hoši, děkujeme za vaše vynikající vystoupení, které se bohužel neobešlo bez technických komplikací. Tímto se omlouváme především Radkovi za ten pos....j odposlech! Jinak nesmíme zapomenout na famózní výstup kluků z Kiss revivalu, před kterýma je nutno hluboce smeknout! Takže díky vám všem! Budeme se těšit, třeba zase někdy příště ...

Tom Dusil

Co dodat, bylo to fakt super a hlavně vám mám přeposlat ještě jeden osobní vzkaz. Tak tady je:

Jako dcera zpěváka kapely Diesel, smekám před Steel Heaven a jejich syny ! Díky Moňa :-)

Zobrazit všechny názory »