Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Špičková kultura schlager-screamo / Pardubice

„Nová, dlouhohrající DESKA vyjde 1. září!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Oficiální prohlášení

Protože se nás na to nikdo neptá, vydáváme oficiální prohlášení:
Právě probíhá nahrávání nového alba skupiny Špičkové kultury. Bude to album dlouhohrající, obsahující dvouciferný počet písniček. Jeho název je zatím tajný, ten bude odtajněn až při samotném křtu. Ten proběhne na festivalu On the Road v Neratově u Lázní Bohdanče; a to buď v pátek 31. 8. nebo v sobotu 1. 9. Oficiální datum výchozu alba je však stanoveno na 1. září, aby se předešlo komplikacím při zadávání tohoto data do databáze alb vyšedších v okrese Pardubice. Album bude k dispozici na různých serverech, z důvodu technických potíží však nebude k dispozici na našich oficiálních stránkách vsh.blog.cz. Za to se našim příznivcům omlouváme. Album si též za malý peníz budete moci koupit ve fyzické podobě. 
Hudba na albu bude výtečná, za to Vám ručíme, společně s nahravatelem a zvukovým a masteringovým masterem Mattem „Dehtářem“ Dieselem, jenž s námi na novém počinu pracuje. 
Do křtu proběhne pár soutěží, v němž budete moci vyhrát nové CD. 
Pár nových písní zahrajeme i v pátek 27. 7. na festivalu Mlýny Open Air Fest v pardubických Automatických mlýnech. Poté zahrajeme až na onom slavném On the Road festivalu, kde dojde ke křtu.
Velmi Vám děkujeme za podporu
Nejsme zastupování organizacemi OSA ani SOZA.

Vaše Špičková kultura, tj. nyní ponejvíce:
Jan Jaroslav Kralický
Matyáš Multiinstrumentalista
Vojta Fojt
Víťa Křičenský


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Život sám


Bez profilu

Děkuju Vám za Vaši muziku, vždy, když vás vidím, jste pro moji duši úplným oblažením, těším se na novou desku!!!

Karouš


Bez profilu

Pro mě nejlepší pardubická kapela, kluci se pořád zlepšujou a každý koncert je lepší a lepší. No a hlavně je poslouchaj jen samý fajn lidičky :)

Zobrazit všechny názory »