Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sklo noise-jazz / Ostrava

„''Sound Quadrature'' CD out now on Sky Burial !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hluková mystéria ve Fiducii : Středa - 20.09.2017 od 18:00 !!!

První z řady seancí, která by ráda neortodoxně, to je s případnými přesahy, mapovala hlukovou scénu. Už tak nabitý večer uzavře společný set některých zúčastněných.

Sklo - zaručený zvuk, zaručený bzuk, zaručený hluk. Ve svém dvacátém roce existence produkuje Sklo noise laděný do free jazzova, případně až poněkud specifického, neklid probouzejícího ambientu.

Plej Granda Surprizo - spolupráce Jana Klamma (Ruinu, Fuck It duet, No Pavarotti, Mooncup Accident) a Romana Krzycha (Bulanz Orgabar, Undo, I R, Žužu). Jedna z mnoha akvizic kolektivu KLaNGundKRaCH.

Paregorik - Pardubický frekvenční vyhlazovač stavící neprostupné hlukové zdi na pomezí harsh noise / power electronics s analogovými smyčkami a distortovaným vazbením. Jeden člověk, jeden hluk.

Samčo brat dážďoviek - enfant terrible slovenské hudební scény. Nezdolný chrlič nekonečné produkce se zálibou v recesi a ironických komentářích bizarních projevů slovenské církve, nacionalismu a kultury vůbec. Mj. člen skupiny Pentagramček.

Naše ano - formace, jejíž pravý název zní Radostné přitakání naší vědomé přítomnosti v chaosu. Anebo jen Zvěrokvark. Ti kluci si hrají, a někdy, když se jim to pozdává, tak to vygradují. Dvě sága a analogový syntezátor.

FB Událost


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

noise


Bez profilu

Včera v plánu,luxus!!!

Zobrazit všechny názory »