Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Scalp hardcore-punk / Liberec

„Studio / Kompilace / Benefiční koncerty“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

STUDIO / KOMPILACE / BENEFIČNÍ KONCERTY!

Upraveno:

Hey!
Léto uteklo jak voda, a protože se nakupilo hodně novýho materiálu, rozhodli jsme se ho zaznamenat ve studiu ve Vyškově. A když se vše povede, zvěční se na vysněném EP!
Studio nebylo vybrané náhodně, poslední dobou se odtud linou samý supr věci, takže jsme se rozhodli to tam prozkoumat a doufat, že z toho vyleze řádnej punkstream!

Další věc co se povedla, je zářez na benefiční CD kompilaci Sounds of Anti-Fenix. Spolu s dalšíma 12ti kapelama jsme dali najevo, že nám není lhostejný osud vězněných a stíhaných anarchistů v kauze Fénix. Náš skromný hudební příspěvěk "Vězení" se přesně tomuto tématu věnuje, a tak nebylo co řešit než kompilaci podpořit! Více o kauze Fénix se dozvíte v tomto odkazu. Kompilaci můžete popořit a poslechnout na bandcamp profilu chyba records.

Aby toho nebylo málo, v sekci koncerty se objevilo několik akcí kde budeme hrát!  Za zmínku rozhodně stojí benefiční PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ PRALES podporující sdružení Prales dětem (projekt Green Life)! Samozřejmě v tom máme tak trochu namočený prsty, takže neseď u počítače doraž na živou muziku, která má přesah!!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Kafka


Bez profilu

Díky:-). Taky se nám u Vás líbilo. Kdyby se druhý den nechvátalo do J.Hradce zahrát fotbálek, tak se v parádním klubíku zdržíme.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 335

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
13
Návštěv celkem
23 820
Poslechnuto skladeb
16 234
Profil registrován
3.5.2009