Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Scalp hardcore-punk / Liberec

„Benefiční koncerty / Nový matro“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KLIP A AKCE

Upraveno:

V sekci videa najdete nový klip k songu GMO z připravovaného splitu.

Na začátek roku 2017 chystáme nějaké ty akce a výjedzy, tak bedlivě sledujte Koncerty...

Hned první si střihnem už za čtrnáct dní a to 13.1. v Ústeckém Exilu!!


NOVÉ SONGY!

Upraveno:

V playlistu jsou dva nové vály! Objeví se společně se čtyřmi dalšími na připravovaném split LP s pražskou temnotou Victims Of Hate. Každá z kapel bude mít na fošně šest zářezů. Na vinilu makáme a scháníme labely, které by šly do kooperace...


STUDIO / KOMPILACE / BENEFIČNÍ KONCERTY!

Upraveno:

Hey!
Léto uteklo jak voda, a protože se nakupilo hodně novýho materiálu, rozhodli jsme se ho zaznamenat ve studiu ve Vyškově. A když se vše povede, zvěční se na vysněném EP!
Studio nebylo vybrané náhodně, poslední dobou se odtud linou samý supr věci, takže jsme se rozhodli to tam prozkoumat a doufat, že z toho vyleze řádnej punkstream!

Další věc co se povedla, je zářez na benefiční CD kompilaci Sounds of Anti-Fenix. Spolu s dalšíma 12ti kapelama jsme dali najevo, že nám není lhostejný osud vězněných a stíhaných anarchistů v kauze Fénix. Náš skromný hudební příspěvěk "Vězení" se přesně tomuto tématu věnuje, a tak nebylo co řešit než kompilaci podpořit! Více o kauze Fénix se dozvíte v tomto odkazu. Kompilaci můžete popořit a poslechnout na bandcamp profilu chyba records.

Aby toho nebylo málo, v sekci koncerty se objevilo několik akcí kde budeme hrát!  Za zmínku rozhodně stojí benefiční PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ PRALES podporující sdružení Prales dětem (projekt Green Life)! Samozřejmě v tom máme tak trochu namočený prsty, takže neseď u počítače doraž na živou muziku, která má přesah!!!


Fanoušci: 344

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
25 123
Poslechnuto skladeb
17 399
Profil registrován
3.5.2009