Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rumštajn experimental / Havířov

„FILM JE READY!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Podpořte nás na www.startovac.cz

https://www.startovac.cz/projekty/blanictirytiri/

Právě jsme rozjeli crowdfunding na STARTOVAČ.cz. Je to kampaň, kdy fanoušci, nadšenci a další druhy lidí mohou finančně pomoct projektům k tomu, aby se zrealizovaly. My máme film hotový, teď řešíme administrativní a marketingové věci - termíny promítání, plakáty, DVD. Tady naše tvůrčí potenciály končí. Tady je to pouze o penězích. Sponzoři nás v minulosti nechtěli, ale nakonec crowdfunding lépe zapadá do myšlenky celého projektu. Můžete nám pomoc několika způsoby: kliknout na odkaz a započítat sledovanost stránek a videí (i toto má efekt při jednání s dalšími partnery). Nahráli jsme pro vás jedno VIDEOOO k představení projektu. Toto budiž odměnou ;-).
Dále je to šíření odkazu mezi lidi. Toto už je trošku razantnější podpora.
Ta třetí možnost je pro ty, co si zapalujou prachama cigárko, nebo dělají v Hjondé Motors či Exakt Systems a večer přehrabujou Smetany vidlema.

Pokud projekt na STARTOVAČI uspěje, tak při naplnění DVD prodeje dostaneme cca 45% (daně, odvody, náklady na výrobu). Tak aby si někdo nemyslel, že za to rejža pojede s rodinou do Chorvatska.

Díky všem za podporu.

Akční ironicko-vážný celovečerní film o probuzení Blanických rytířů v roce 2013. Film zcela ve vlastní režii skupiny Rumštajn. Je tam spousta mrtvých.
STARTOVAC.CZ

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Loreta Roleta

rum, došel nam rum, to je smula, smula :3 ..tu pesničku si budem stale spievať :D :D budem rada ked bude možnosť aj naživo si vas vypočuť :) .....len tak dalej ;) :)

Zobrazit všechny názory »