Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robotized metal-industrial / Hranice

„Velký návrat. Nové songy, CD, tour. Vše v r.2016.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Coming (promo singl 2008) !!! 448 ×
  • Acute (promo singl 2008) !!! 312 ×

Novinky

Velký návrat - SCAPEGOAT měníme na "ROBOTIZED."

Upraveno:

ROBOTIZED jsou pokračováním velmi úspěšného projektu SCAPEGOAT pánů Petra Staňka (ex - S.S.G.E., LIVEEVIL, COLOSALIST) - kytara, basa, zpěvy, samply a Daffyho (GRACE) - bicí, kteří se rozhodli opět nastartovat toto mega dílko a pod jiným názvem a s novým ksichtem to vše zase pěkně naplno rozjet a připomenout fans, jak se v letech 1994 až 1998 hrál pořádný industrial/death metal.

Než vše natočíme a zvěčníme na CD nosiči (počítáme a chtěli bychom aby vše bylo zrealizováno nejpozději do června 2016) můžete si zde na našem profilu pustit dvě promo skladby "COMING" a "ACUTE" které jsme v roce 2008 natočili během jednoho večera, když jsme se potkali u pivka a mimo řečí jsme právě vzpoměli i téma SCAPEGOAT a ROBOTIZED.

CD, které budeme v roce 2016 natáčet, by mělo obsahovat předělané nejlepší songy, které jsme natočily právě v letech 1994/1998 + naprosté novinky, které právě v těchto dnech a týdnech skládáme a tvoříme. A musíme skromně přiznat, že se máte opravdu na co těšit !!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Thaurus

Opravdu povedený projekt ... co tahle to dotáhnout dokonce? thumb up

Zobrazit všechny názory »