Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robotized metal-industrial / Hranice

„Březen 2018 - míchačka. Červenec 2018 - mastering.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Leden 2018 - natáčení kytar!

V lednu začneme s nahráváním kytar a představujeme Vám 3 z těch, které na nahrávce budou. Petr je známý tím, že hraje především na levnější modely kytar, avšak na modely které opravdu hrají anebo prošly malou úpravou, jako například sedmistrunná Ibanez RGa7 (vlevo) osazená EMG 81 u krku místo původních snímačů Ibanez. Jde o kytaru aktivní. "Používám ji pouze na domácí nahrávání. Má velmi příjemný krk a výborně hraje v hlubokých tónech. Vibrace přecházejí do celého těla kytary a vy doslova cítíte jak to celé tělo vrní. Skvělý nástroj za pár kaček, který jsem koupil z druhé ruky."
Druhou kytarou je Chapman ML7S. Jedná se také o 7 strunku tvaru Strat s mahagonovým tělem osazeným pasivními snímači. Chapman jsou malou anglickou firmou a model ML7S se vyráběl v Koreji. "Tuhle budu používat pro méně zkreslené tóny. Takhle kytara má zcela jiný charakter než RGa7 a budu pro ní mít na nahrávce taky spoustu místa. Velmi překvapivý je její zvuk, když na ni hrajete skoro bez zkreslení. Moc pěkná barva. Ale je to metalová kytara samozřejmě".
Posledním v řadě třech kytar je LTD EC-401 BLK. 6 strunka EC-401 je vyrobená také v Koreji a je osazená smímači EMG. Prodloužená menzura zaručuje snadnější ladění do hlubokých tónu a lepší držení tónu při hře. Patří taky mezi modely, které nemusí nutně zruinovat Váš finanční rozpočet a zaručeně hrají. "Nedává tak tlustý tón jako RGA a bude se skvěle hodit na vyhrávky, kterých je na desce celkem požehnaně."
Takže vzhůru do toho


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Thaurus

Opravdu povedený projekt ... co tahle to dotáhnout dokonce? thumb up

Zobrazit všechny názory »