Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ra reggae-dub / Praha

„Přidali jsme 2 věci do playlistu. Poslouchej!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Naše koncertování přestává chodit samo

Upraveno:

Posledních pár měsíců se nám stává, že se nám termíny hraní po několikatýdenních koncertních pauzách samovolně shlukují a občas máme co dělat, aby se úplně nepřekryly. Tím nám vznikají víkendová miniturné a další, tentokrát Praha-Jičín, se kvapem blíží!

V pátek 9.9. vystoupíme v rámci akce RIOT OVER RIVER – společně proti rasismu, která zaplaví Vltavu a její nejbližší okolí v centru Prahy reggae, ska, hardcorem, punkem a dalšími styly, které se staví na stranu utlačovaných. 

V sobotu 10.9. se zase účastníme akce Jinčí čin v Jičíně, která tvoří OFF program zavedeného festivalu Jičín - město pohádky. 4 dny nabité nejen hudbou, ale i tancem, divadlem, výtvarnem, literaturou a vůbec vším s kulturou souvisejícím bude stát za návštěvu nejen pro místní obyvatele.

Těšíme se na různorodé publikum!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Kolona


Bez profilu

Ta trubka v Bun lyah mě strašně šimrá :D

karol.ra

Ahoj Jirko - Aneboafro, děkujeme! Na Vámi vyhřátém pódiu to byla samozřejmě radost z hraní. Snad nás náký festival či akce zase spojí... Zatím ať Vám to jde!

Zobrazit všechny názory »