Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Quiet alternative-rock / České Budějovice

„Poslední koncert“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrdina - NEW SINGLE 2017 68 ×
  • Nedotknutelní -NEW SINGLE 2017 133 ×
  • Vo svetle lámp- Vo svetle lámp (2015) 1 516 ×
  • Táto noc- Vo svetle lámp (2015) 1 237 ×
  • Neprestane búchať- Vo svetle lámp (2015) 1 189 ×
  • Utekáme- Vo svetle lámp (2015) 917 ×

Novinky

Zazvonil zvonec

Je to už víc jak 6 let, co jsem se setkal s Martinem Kolouchem a řekl jsem mu, že chci založit kapelu. Co odpověděl je asi jasné… Chvíli na to jsem byl ve zkušebně s Ondrou Konečným a z něj vypadlo, že by se mnou chtěl hrát (na bicí), a tak po několika měsících zkoušení u nás v garáži a po jednom majálesovským koncertu vznikla kapela QUIET. Asi půl roku na to jsem oslovil dva lidi a to  Fandu Žišku a Toma Pelcla, tam vznikla naše nejdelší sestava, tak jak ji asi znáte (ovšem až na malé změny na postu basové kytary). Ty změny se jmenovali Jirka Dušek, Jirka Jantač, externí výpomoc Michal Hrdina a nyní náš kamarád Marek Kejšar. 

Od roku 2012 jsme udělali Demo, singl “Prezident má SWAG”, album “Vo svetle lámp”, singly “Nedotknutelý” a “Hrdina". Natočili jsme 3 klipy a jeden nevydaný. 

A proč tohle píši??? Protože Vám chci moc poděkovat, že jste tu byli s námi, že jste nás sledovali, podporovali a dali nám neuvěřitelnou energii a víru. Spolu jsme vytvořili něco silného a vzrušujícího, na co do konce života nezapomeneme. 

Někdy je v životě lepší něco, co máte rádi, nechat jít, abyste se mohli všichni posunout dál… a tak jsme se dohodli, že je na čase kapelu ukončit. 
Nicméně před tím než utichneme úplně, tak uděláme ještě jeden velký poslední koncert, plný hostů, s kterými jsme něco zažili. 
Děkujeme a sledujte nás, zanedlouho dáme livestream, kde se můžete dozvědět víc.

Janči


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Zobrazit všechny názory »