Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.U.M metal-punk / Praha

„Tour nám končí! V pátek Plzeň, v sobotu Poděbrady!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

!!!Poslední dva koncerty v rámci našeho P.U.M. + IR Tour!!!

Ahoj všem, tento víkend nás čekají poslední dvě akce. V pátek zahrajeme v Plzni v klubu Jam, v sobotu pakv Poděbradech v klubu Boss bar. Kapela Indiánská rezervace s námi bohužel tour nedokončí, protože si frontman Filip Sucháč vykloubil rameno, takže mu tímto i přejeme brzké uzdravení a moc nás mrzí, že to s námi kluci nedohrajou. Nicméně jsme sehnali kavlitní náhrady na obě akce, takže se pořád máte na co těšit a my se moc těšíme na vás!!!


Fb událost na akci v Plzni zde:

https://www.facebook.com/events/829925360441628/

Fb událost na akci v Poděbradech zde:

https://www.facebook.com/events/1752155938360107/

My už se také připravujeme na akci příští týden 10.12. v Modrý Vopici v Praze. Pořádáme zde totiž šestý ročník Papagájova Punku. Zahraje zde 11 kapel a bude určitě zase pořádnej mejdan, tak jako každý rok. Můžete se těšit na kapely E!E, Do Řady!, Vision Days, S.N.A.D. a mnoho dalších. Akce začíná již v 17:00, tak koukejte dorazit včas. :)


Zde najdete veškeré další info:

https://www.facebook.com/events/1828661024032658/

Těšíme se na vás!!! :)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

rampik


Bez profilu

Ahoj.
Dobrá muzika. Vydržte !!!
My jsme ten vývoj měli naopak...
Nejdřív jsme hráli punkrock na kytary a teď taháme harmoniky a hrajeme vodrhovačky od Šlapeto :)

Zdar R

Z


Bez profilu

Teda Papoušek, lepší bylo to Šlapeto...

P.U.M

Ahoj Rocky! Jsme rádi, že se ti naše hudba líbí a že s námi v něčem názorově souhlasíš. Jen tě musím upozornit, že song Za všechno může Kalousek není v žádném případě mířen proti Miroslavu Kalouskovi. Tímto způsobem děláme srandu z lidí, kteří hlavně v internetových diskusích, ale i jinde nesmyslně, nadávají na Kalouska, hází na něj špínu a svádí na něj vše špatné, co se v této zemi doposud stalo a jsou ochotni tvrdit, že za to, že nejsou schopni ušetřit si peníze na dovolenou, může právě Kalousek. Takže pokud máš ke Kalouskovi negativní postoj, tak se asi neshodneme, ale to nám nijaknevadí.

Na mostecku jsme zatím nehráli a bohužel tam zatím ani nemáme v plánu hrát. Třeba nás někdo pozve anebo třeba v příštím roce zařadíme Most do našeho tour, ale to jsou zatím jen předpoklady. Každopádně se v budoucnu určitě potkáme. Díky a měj se! Za P.U.M Papouch.

Zobrazit všechny názory »