Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.U.M metal-punk / Praha

„Začíná letní sezóna! :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncerty v plným proudu!

Ahoj lidi! Po pár týdnech se zase hlásíme s nějakým tím infem. Číro fest, který dopadl naprosto skvěle, nás ale hodně vyčerpal, takže jsme se dva týdny léčili z alkoholového opojení a Robert dokonce z angíny. Nicméně už jsme zase v plné síle a můžeme pokračovat v koncertování na plnej úvazek! Hned tento pátek 12.5. zavítáme na skvělou akci do Kladna do klubu Auto da Fé, kde zahrajeme s našimi kamarády z kapel Dilemma in Cinema a S.N.A.D., takže koukejte dorazit a užít si to, tak jako minulý rok. Týden na to nás čeká již tradiční Zelesa festival, kde zahrajeme sobotní večer až po půlnoci, ale věříme, že jako vloni vyvdržíte celodenní nálož skvělých kapel a nám předvedete pogo jak se sluší a patří. :) Poté si dáme víkend volna a hned 2.6. zahrajeme na parádní akci v Bukovině u Přelouče na Letním parketu, kde se můžete těšit ještě na slovenský Konflikt a hradeckou bandu N.V.Ú. To bude řádný začátek června, takže se moc těšíme. 16.6. se pak s klukama z Konfliktu potkáme znovu v Praze v klubu Modrá Vopice na narozeninové akci pro naší kamarádku Ivču. Zahraje zde ještě kapela Družba a banda z Německa jménem Speichelbroiss, takže opět skvělej mejdan. Konec jara bude tedy velmi zajímavej a určitě plnej skvělejch zážitků. :)

Zároveň se snažíme všemi dostupnými prostředky dokopovávat ke zkouškám, abychom se opět po roce podívali do studia a natočili dva připravované singly, na jeden z nichž bychom chtěli zhotovit i klip. Pokud vše poběží, jak má, dočkáte se nových pecek někdy koncem června, tak nám držte palce. :)

V létě se pak uvidíme také na mnoha dalších akcích, o kterých vás samozřejmě informujeme včas. Těšíme se na vás a díky za podporu! PUNKS!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

rampik


Bez profilu

Ahoj.
Dobrá muzika. Vydržte !!!
My jsme ten vývoj měli naopak...
Nejdřív jsme hráli punkrock na kytary a teď taháme harmoniky a hrajeme vodrhovačky od Šlapeto :)

Zdar R

Z


Bez profilu

Teda Papoušek, lepší bylo to Šlapeto...

rocky balboa


Bez profilu

Ahoj bando zdraví vás metalový fanda z Mostu. Jste moc fajnová kapela. Jsem rád, že se v textech vyjadřujete k našemu dění u nás. KUNDA Z LÁN a ZA VSECHNO MŮŽE KALOUSEK. Kalousek fuck off a prezident škoda mluvit, radši bych zvolil marťana za prezidenta. Ožrala prezident hnus. Jen tak dále. LET'S GO HEAVY METAL!!!!@ ROCKY BALBOA z Mostu p.s. Nehodlate vystupovat někdy na Mostecku?

Zobrazit všechny názory »