Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.U.M metal-punk / Praha

„Měsíc volno + přípravy na natáčení singlu :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert pro zvířecí útulek + přípravy singlu a klipu!

Ahoj přátelé a fandové! Po měsíčním volnu se opět pouštíme do hraní a makání na dalších písních, které chystáme točit v únoru léta páně 2017 stejně jako nový klip. Do nového roku tedy vstupujeme po hlavě a i vy tak doufáme sakra konáte! :)

V sobotu 27.ledna pořádámne v Praze v Modrý Vopici benefiční koncert pro psí útulek v Libni, který bude i prvním koncertem v novém roce. Těšíme se na vás! A moc díky za vaši stálou podporu!!! PUNKS!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

rampik


Bez profilu

Ahoj.
Dobrá muzika. Vydržte !!!
My jsme ten vývoj měli naopak...
Nejdřív jsme hráli punkrock na kytary a teď taháme harmoniky a hrajeme vodrhovačky od Šlapeto :)

Zdar R

Z


Bez profilu

Teda Papoušek, lepší bylo to Šlapeto...

P.U.M

Ahoj Rocky! Jsme rádi, že se ti naše hudba líbí a že s námi v něčem názorově souhlasíš. Jen tě musím upozornit, že song Za všechno může Kalousek není v žádném případě mířen proti Miroslavu Kalouskovi. Tímto způsobem děláme srandu z lidí, kteří hlavně v internetových diskusích, ale i jinde nesmyslně, nadávají na Kalouska, hází na něj špínu a svádí na něj vše špatné, co se v této zemi doposud stalo a jsou ochotni tvrdit, že za to, že nejsou schopni ušetřit si peníze na dovolenou, může právě Kalousek. Takže pokud máš ke Kalouskovi negativní postoj, tak se asi neshodneme, ale to nám nijaknevadí.

Na mostecku jsme zatím nehráli a bohužel tam zatím ani nemáme v plánu hrát. Třeba nás někdo pozve anebo třeba v příštím roce zařadíme Most do našeho tour, ale to jsou zatím jen předpoklady. Každopádně se v budoucnu určitě potkáme. Díky a měj se! Za P.U.M Papouch.

Zobrazit všechny názory »