Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.U.M metal-punk / Praha

„Měsíc volno + přípravy na natáčení singlu :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

10.března - Praha - Boubafest! + přípravy singlu a klipu!!!

Upraveno:

Drazí fanoušci, fanynky a fanouščata, v pátek 10.března zahrajeme našemu kamarádovi Boubovi na jeho každoroční jarní akci Bouba fest. Tentokrát se akce bude odehrávat v klubu Famu. Hrajeme ve 21:15, takže koukejte dorazit a užít si tuhle báječnou akci plnou skvělých lidí, parádních kapel a výborného veganského jídla. :)

Poté nás čekají během března a začátkem dubna další zkoušky a přípravy na natáčení dvou nových singlů z nichž ne jeden z nich budeme záhy točit i klip. Vše by mělo být zveřejněno, pokud vše půjde, jak má, koncem dubna. Určitě se máte na co těšit, přitvrzujeme a můžete se těšit na punkovou nálož obohacenou o prvky trash-metalu. Sledujte nás bandzone a facebook.

21. - 22.dubna se uskuteční již sedmý ročník Číro festu, který pořadáme každé jaro. Zahraje 22 kapel, mezi kterými se objeví legendy jako Plexis, NVÚ nebo Šanov1 a velká spousta dalších... Předprodej lístků zahájen za příjemnou cenu 250 Kč. Pište na náš email objednávky.pum@seznam.cz.

Od května nám pak začíná pořádná koncertní sezóna plná skvělých festivalů, klubových koncertů a našeho podzimního tour, na které opět přijali pozvání naši kamarádi z kapely Indiánská rezervace. Nezastavíme se tedy až do prosince. Těšíme se na vás! PUNKS!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

rampik


Bez profilu

Ahoj.
Dobrá muzika. Vydržte !!!
My jsme ten vývoj měli naopak...
Nejdřív jsme hráli punkrock na kytary a teď taháme harmoniky a hrajeme vodrhovačky od Šlapeto :)

Zdar R

Z


Bez profilu

Teda Papoušek, lepší bylo to Šlapeto...

rocky balboa


Bez profilu

Ahoj bando zdraví vás metalový fanda z Mostu. Jste moc fajnová kapela. Jsem rád, že se v textech vyjadřujete k našemu dění u nás. KUNDA Z LÁN a ZA VSECHNO MŮŽE KALOUSEK. Kalousek fuck off a prezident škoda mluvit, radši bych zvolil marťana za prezidenta. Ožrala prezident hnus. Jen tak dále. LET'S GO HEAVY METAL!!!!@ ROCKY BALBOA z Mostu p.s. Nehodlate vystupovat někdy na Mostecku?

Zobrazit všechny názory »