Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pokustone jazz / Hukvaldy

„Aktualizovali jsme pro vás sekci koncertů. Račte“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Do deště (Uchem 2017) 155 ×
  • 4 věže (Uchem 2017) 91 ×
  • Bulhar v Karibiku (Uchem 2017) 71 ×
  • Interference (Uchem 2017) 61 ×

Novinky

Co je nového u Pokustone

Ve středu jsme byli tak trochu nečekaně pozváni do Vsetína. Zjistili jsme, že "všechno zlé je pro něco dobré" fakt platí. Nemoc (věříme, že ne vážná) jednoho hudebníka nás nečekaně zavedla jako "náhradníky" do Maštalisek ve Vsetíně. Koncert byl jednoduše úžasný. Moc nás to bavilo - zvláště díky publiku, které bylo prototypem ideálního publika skupiny Pokustone. Posluchači napříč generacemi, posluchači, kteří opravdu POSLOUCHALI! Takové zbožňujeme. Kromě tohoto úžasného jevu jsme na Vsetíně poznali ještě jeden. Tak velké sněhové vločky jsme ještě nikdy neviděli! I přes ně jsme dojeli domů. Dojeli jsme s pocitem uspokojení, s pocitem štěstí... VSETÍNE DĚKUJEME!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Fofinka


Bez profilu

Dnešní koncert paráda. Zase něco jiného, nového a moc pěkného. Slyšela jsem poprvé a můžu doporučit. Určitě se příště opět zúčastním. Kdo nepřišel prohloupil. Velké díky ještě jednou. Jen tak dál a mnoho úspěchů.

Zobrazit všechny názory »