Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pokustone jazz / Hukvaldy

„Aktualizovali jsme pro vás sekci koncertů. Račte“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Do deště (Uchem 2017) 159 ×
  • 4 věže (Uchem 2017) 92 ×
  • Bulhar v Karibiku (Uchem 2017) 72 ×
  • Interference (Uchem 2017) 63 ×

Novinky

Co je nového u Pokustone

Ve středu jsme byli tak trochu nečekaně pozváni do Vsetína. Zjistili jsme, že "všechno zlé je pro něco dobré" fakt platí. Nemoc (věříme, že ne vážná) jednoho hudebníka nás nečekaně zavedla jako "náhradníky" do Maštalisek ve Vsetíně. Koncert byl jednoduše úžasný. Moc nás to bavilo - zvláště díky publiku, které bylo prototypem ideálního publika skupiny Pokustone. Posluchači napříč generacemi, posluchači, kteří opravdu POSLOUCHALI! Takové zbožňujeme. Kromě tohoto úžasného jevu jsme na Vsetíně poznali ještě jeden. Tak velké sněhové vločky jsme ještě nikdy neviděli! I přes ně jsme dojeli domů. Dojeli jsme s pocitem uspokojení, s pocitem štěstí... VSETÍNE DĚKUJEME!


Pokustone v Harendě!

Včera byl Václav vyslán jako zástupce do hudebního pořadu Harenda Českého rozhlasu Ostrava. Uslyšíte i písně z naší stále tvořící se desky "Uchem"! Neváhejte a poslechněte! 

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3728751


Malá rekapitulace léta a jedno zjištění

Milí příznivci,

rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme přežili léto, dovolenou a vůbec všechny ty radovánky. Ani v teplých dnech jsme nezaháleli. Naopak. Zahájili jsme novou aktivitu - busking - resp. hraní na ulici, resp. v jednom frýdecko-místeckém podchodu, kde se nachází piano. Krásný, černý, trochu rozladěný, leč velmi sympatický nástroj (který nepotřebuje žádné napájení!) nás ohromil, a tak jsme na počátku srpna zahájili tak trochu jiné vystupování. Vystupování na čerstvém vzduchu, akusticky. Moc nás to bavilo a baví. A navíc - dospěli jsme k úžasnému zjištění. Lidé jsou skvělí... Jsou milí, příjemní, veselí a moc vděční a spokojení z toho, že jim, snad to tak mohu říci, zpříjemníme den nějakou tou známou či méně známou písničkou. Dávají nám to najevo, chválí nás, usmívají se na nás. Skvělé. Jsme za to šťastní. Opravdu. Děkujeme jim! Děkujeme všem, kteří prošli kolem nás a usmáli se, zastavili se, pokynuli... Co víc si přát. Co víc než zjistit, jak je ten svět fajn. 

A určitě to jen tak neukončíme! Piana na ulici se nacházejí po celé republice... Tak možná příští rok, bude nějaké to POKUSTONE NA ULICI TOUR! 

Zdraví a šťastný vstup do podzimních dní přejí 

Pokustone.