Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Phoibos djent / Opava

„Započali jsme nahrávací proces EP!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ISMAEL (SINGLE 2017) 836 ×

Novinky

PŘIPRAVUJEME EP

Upraveno:

Náš první singl Ismael sklidil převážně pozitivní ohlasy (a nejen lokálně), čehož si moc vážíme a všem děkujeme za feedback a za podporu :) 

Nicméně, hype ze singlu nám vydržel jen chvíli a už je tady nutkání odkrýt vám další taje našeho repertoáru - konkrétně 5 skladeb, které by měly vyjít jako EP. 

Opět máme problém s tím, že naše skillz a kompozice se bohužel/bohudík vyvíjí tak rychle, že jsme každým dnem jinde, takže se budeme snažit vydat EP co nejdříve, aby skladby byly ještě nějak aktuální :) Datum vydání je sice ještě v nedohlednu, ale první tóny již byly nahrány a už teď jsme nadržení a doslova stříkáme nad představami, až vám to ukážeme. 

Chystáme toho ještě více, ale vše je pečlivě uschované v našich mozkovnách až do okamžiku, kdy přijde ten pravý čas na odhalení. 

Kupujte osmy, djentujte a sledujte nás na FB!

https://www.facebook.com/PhoibosDjent/


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Majkláč (Administrátor)

Dooost dlouho trvalo, než se někdo aspoň přiblíží Babylonu.. a hle, už je to tu! :) Skvělej výkop! Teď už jen objevit ještě o trošku víc osobitosti a bude to perfektní. Hodně štěstí!

jiřkyn

Ahoj, tahle muzika tady v naší kotlině chybí, taky bych to hrál, kdybych to uměl jako vy :-). Fandím a držím palce!

Zobrazit všechny názory »