Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pensée acoustic-folk / Jindřichův Hradec

„Láska, smrt & špína!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Láska, smrt & špína!

Je to venku, je to pokřtěný! Pokud by měl někdo o album zájem, nechť zanechá zprávu na pensee.schimmer@email.cz; cena 250 Kč. Předání možné osobně v Jindřichově Hradci nebo Praze; bezkontaktní varianta - romanticky poštou. :) 

Ke Startérům se vše dostane tak, jak má, usilovně na tom pracuji. 

Děkuji všem, kteří se na novém albu jakýmkoliv způsobem podíleli. Děkuji všem, kteří nadále zachovávají přízeň tomuhle bitch-folku!

Děkuji a těším se na viděnou!

P.

P. S. U Sebraných písní na youtube jsem konečně udělala takovou zásadní věc - vložila jsem k videům texty. Trvalo to jen tři roky! Haha. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Andrea


Bez profilu

Jiná hudba mi tak krásně nepohladila duši. Jen jedna věc mě trápí, synek můj se kamsi ztratil...

arde

Ve chvíli, kdy jsem "předražené" polovičce řekl, že jedeme na koncert do budějic, tak se moc nadšeně netvářila. Po návratu to bylo již úplně jiné. Komorní, nebo spíš rodinná atmosféra cafe hostel bylo to pravé pro Vaši hudbu.
Byli jsme přímo unešeni. Ony ani ty obsahově "trpké" texty nebyly tak trpké. Prostě takovému živáku není co vytknout. U některých skladeb si sice dovedu představit složitější aranžmá s přidáním flétny a houslí. V takovémto prostoru by to bylo ale na škodu.

Hodnocení na závěr: Skvělé - Skvělé - Skvělé

Zobrazit všechny názory »