Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pavel Kohn folk / Ostrava

„Nové CD Touha žít - vydáno!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po dlouhé době

Ahoj!

Omlouvám se, že jsem se dlouho neozval. Proběhlo několik vystoupení, které se tu neobjevily, bylo uvedeno několik písní, které se tu také neobjevily. Nyní to zkusím napravit.

Kde budu hrát v nejbližší době:

1. 12.4. od 20 hodin budu hrát v Chacharkově doupěti k narozeninám Karla Kryla.   

2. 2.5. Od 19:30 proběhne první Openmic v Innpointu, který budu pořádat. Přijďte se podívat. Kdo by chtěl hrát, nechť se mi hlásí na mail!

3. 5.5. budu hrát tradičně na Moravskoslezské portě, od 13h na SlezskoOstravském hradě.

Napsal jsem pár nových písní. Uvádím zde píseň "Obálková", kterou se tematicky vracím ke krásnému táboru Staré Hamry v Beskydech, kde snad budu i letos dělat vedoucího.

A pak ještě vypouštím píseň "Až úsvit zazáří". Píseň jsem napsal po přečtení Koránu. Jako písničkář se cítím zmocněn k tomu, abych se vyjadřoval k aktuálním tématům a je mi trochu líto, že toto téma většina současných písničkářů přehlíží. Kdo bude v písni hledat náboženskou nesnášenlivost, jistě ji najde, tomu nezabráním. Mohu jen říct, že jsem v ní své myšlenky formuloval upřímně, poctivě a velice přesně - každé slovo je na svém místě a stojím si za ním.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

petr


Bez profilu

Ahoj Pavle, vyhrál jsem tvé CD na judo plese, mám jej i s podpisem :-) , cd se líbí v práci i nadále pokrtačuj....písním a judu zdar

Jahoda


Bez profilu

Wow pane trenére, jsem nevěděla že zpíváte :D uvidíme se ve Francii.

Arwenp

Ahoj Pavlíku, na včerejším Notování v Praze jsi hrál krásné písničky, velmi pěkně zpracované. Škoda, že jsi vzdálen. Někdy nás napadne pozvat hosta, ačkoliv neděláme samostatné koncerty příliš často. Nicméně se s tebou zas někdy a někde rádi uvidíme na pódiu. Arwína z Pasti.

Zobrazit všechny názory »