Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nukleární Hovada punk-rock / Jičín

„Nový CD ! ! !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konečně nějakej počin

Snad to není zločin, novej rok jsme totiž rozjeli naplno. Musíme teda prohlásit, že už je nás zase o jednoho víc, novej kytarista Vlčák, sice už hrál, ale stejně všechno zapomněl, takže je jak vyměněnej, ale rum pije pořád, možná dokonce víc, a to je hlavní.

Novej počin, nový CD, konečně vylezlo na svět. Parta Jičínskejch šílenců s motorem ze Semil vyprodukovalo novou duchaplnou desku pojmenovanou po jičínským pijanoj jménem "Vaťan".

Na desce je taky občas slyšet hlásek nadané (jak v čem - rum nepije) a kontroverzní Gabči.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vlastiček Kobrýnek

PŘÁTELÉ SOBOTNÍ AKCIČKA 19.10.13 V ROKÁČI NA PACE CO SE TÝČE MĚ TAK DOPADLA DOBŘE NA ZAČÁTKU SICE MENŠÍ PROBLÉMY SE ZVUKEM ALE KONEC BYL SUPROVEJ PROTOŽE HRÁLI N.HOVADA !!! DÍKY A ČÁGO !!!

BURSA VLADAN


Bez profilu

SOBOTNÍ ROZJEZD VE TŘTĚNICÍCH BYL SUPER-JEN TO CHCE DÁT VĚTŠÍ PROSTOR CO SE TÝČE VAŠEHO VYSTOUPENÍ HODKA A PŮL BY SLUŠELA VÍCE NEŽ TĚCH ASI 40 MINUT KAŽDEJ ČEKAL JIŽ TURBO OVŠEM OVŠEM ZAPAŘIT SI NA NUKLÁRKA TO LUXUS-SUPER VEČER PÁNOVÉ-JENOM CHVÁLA-VALDANO************************** ***********************************

Zobrazit všechny názory »