Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Noisebleed metalcore-djent / Praha

„Debutový album Asymbiosis již brzy!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Recenze na Obscuro.cz

Upraveno:

Včera nám udělala velikou radost recenze, která vyšla na hudebnim serveru Obscuro.cz. Radek Chlup v ní popisuje dojmy ze sobotní Hard & Heavy Saturday Night v Kuřimi. My osobně jsme byli z týhle akce nadšený, protože takový zázemí se jen tak někde nevidí. Velká zásluha patří pořadateli, kterým byl Seth z kapel Embrace the Darkness a Phylactery.

Radek v recenzi píše: "Noisebleed mě velice překvapili. Hudebně sice nešlo o nic originálního a převratného, ale skupina v čele s charismatickou zpěvačkou Evou zahrála velice energicky, no a to někdy ke štěstí stačí. Noisebleed nás prohnali death metalem plným řízných melodií, rychlosti a občas až corových pasáží, které písničkám dávaly potřebný spád. Zpěvačka měla příjemně nabroušený hlásek, jen ty čisté zpěvy, leč nebyly úplně nepříjemné, v tom všem být nemusely. Byl to sympatický koncert sympatické kapely, navíc zvuk se oproti začátku akce určitě zlepšil." A o pár řádku dále dodává: "Za mě osobně vyhrávají Noisebleed, bavili mě o poznání více a byli mi celkově sympatičtější. Možná i proto, že do své tvorby vkládali více vlivů a tak byli zajímavější. (...) Hudebně za mě vítězí Noisebleed, jejich koncert mi uvízl v paměti nejvíce a vy je můžete podpořit 13. 4. v Brně na Melodce a nevím jak vy, ale já tak mile rád učiním."

Slova chvály nás těší a motivujou makat dál na novejch věcech a pilovat živáky! A protože dokončení našeho debutu Asymbiosis je na spadnutí, začneme se pomalu posouvat dál a chystat nejen nějakou menší tour, kde vám prvotinu představíme, ale taky tvořit nový věci.

Kdo ještě neviděl teaser k chystanýmu albu, tak má teď příležitost :-)

Youtube Video xduB8IloeqUYoutube Video xduB8IloeqU

A kdo nezná náš klip Awake k chystnýmu albu, nechť to napraví:

Youtube Video oe9NIWBw1-kYoutube Video oe9NIWBw1-k

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mirus


Bez profilu

Hezky to rozjíždíte - videoklip super, fůra novejch písní - dobrý!!

Zobrazit všechny názory »