Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nightwish Tribute Band symphonic-metal / Klatovy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Come Cover Me (live 2015) 588 ×

Novinky

METALOVÝ VEČER v Jinočanech

Zveme všechny naše fanoušky a příznivce na metalový večer do restaurace "Na Poustce" v Praze - Jinočanech, kde budeme v pátek 15.12.2017 hrát společně s pražskou kapelou Self-Defence. Připravili jsme si pro vás asi 60-minutové vystoupení se známými songy od finské kapely Nightwish - "Come Cover Me", "Wishmaster", "She Is My Sin", "Wish I Had An Angel", "Ghost Love Score" a další. Věříme, že se budete skvěle bavit a vytvoříte nám i kapele Self-Defece perfektní atmosféru.

 NW t.b.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Nightwish Tribute Band

Také zdravíme kapelu Finnlandia z Prahy. To je super, že se na nás v sobotu přijdete v Praze podívat. Doufáme, že se vám naše podání (songů Nightwish) bude líbit. Podle rozpisu bychom měli hrát od 23:15 hod., takže byste nás prošvihnout neměli. Přestavbu na pódiu začneme někdy po tři čtvrtě na jedenáct, tak by to mělo v pohodě vyjít. Tak v sobotu 11.11. ... NWt.b. (Porty)

Iva

Zdravím kolegy z Klatov, téměř celý Nightwish tribute band z Prahy Finnlandia navštíví Váš koncert ve Vagonu 11.11., víte od kolika budete hrát abychom vás neprošvihli? :)

Zobrazit všechny názory »