Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Na Rovinu! punk-rock'n'roll / Pardubice

„HLEDÁME BASÁKA! TAK SE K NÁM PŘIDEJ!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

9. rock Na Rovině! - HLEDÁME BASU

Upraveno:

Ahoj, naše roky se rozhodně líně neplouží, ale letí jak vítr, a tak jsme s "Na Rovinu!" odstartovali 9. rock naší existence. A je to paráda bejt v kapele - koncerty, zkušebna, všichni ti lidi kolem... Někdy se šplhá na skálu, jindy padá s větrem o závod, ale vždycky to stojí za to. Je to rozjetej vlak ze kterýho občas někdo vystoupí, občas nastoupí někdo novej... Ale jedno je pravda - nejedeme dozadu a ta cesta je pro nás cíl! A ať už jedeš na konečnou, nebo jen pár zastávek, je to jízda, na kterou se nezapomíná!

Pokuď se chceš s náma projet a zvládáš basu, neváhej se ozvat a přidej se k nám. Náš současnej basák Karel, to má do Pardubek daleko, navíc má ještě další kapelu. Každopádně mu moc děkujem, že se s náma kus svezl... Možná delší cestu než jsme si my i on sám myslel, ale byla to fajn!

Tak ukončete výstup a nástup, jede se dál! Z kotle pára stoupá...

Dík za přízeň a ťešíme se na viděnou na koncertech i v 2017tce!

"Na Rovinu!"

Karel


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

KUBA "NA ROVINU!"

Ahoj! My moc děkujeme za pozvání, rádi jsme pomohli a sami jsme si to parádně užili. Křižovatce přejeme spousty let úspěšné existence a těšíme se zase někdy "Na Rovinu!"

Zobrazit všechny názory »