Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Na Rovinu! punk-rock'n'roll / Pardubice

„Hledáme nové členy!:) Napiš, pokud máš zájem ;)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hledáme basáka, 26.1.2018 naplánován křest CDa, nový kontakt

Upraveno:

Ahoj, tak "hrůzostrašná" odznáčková aféra postupně zapadá v zapomnění... My děkujeme všem kapelám a fans, kámošům, co při nás stáli. Těm ostatním "neomylným soudruhům z leva i z prava" co asi nikdy nedělali chybu skládáme poklonu k jejich dokonalosti a jen z lehka dýcháme, abychom nerozvířili jejich hvězdný prach.

Vracíme se zpět na zem a je čas začít řešit to, kvůli čemu jsme kapelu založili. A tím je muzika. Jednak už máme potvrzený křest dalšího CDa, který se bude konat 26.1.2018 v Pardubické Ponorce s kapelou Staré pušky a k tomu potřebujeme posledního člena do kapely, abychom byli kompletní a mohli dopilovat materiál na CDo, na podzim nahrát a do konce roku dokončit. Takže pokud hraješ na basu a ideálně zvládneš vokály, tak se nám ozvi! Těšíme se až zas budeme kompletní a dobývat pódia. Jo a roli manažera kapely převzal po Rumovi Liko, takže dotazy, nabídky koncertů ad. směřujte na mail: liko.piko@seznam.cz, nebo na tel. 777 947 641. Tak "Na Rovinu!"

 

PS. Díky moc všem novým BZ fans, vážíme si vaší podpory a těšíme se na viděnou na koncertech a na baru! 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

KUBA "NA ROVINU!"

Ahoj! My moc děkujeme za pozvání, rádi jsme pomohli a sami jsme si to parádně užili. Křižovatce přejeme spousty let úspěšné existence a těšíme se zase někdy "Na Rovinu!"

Zobrazit všechny názory »