Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nakopalypsa violence-punk / Uničov

„666 cockfish“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po delší době nějaká aktualizace

Dlouhou dobu jsme o sobě nedali vědět, koncertů jsme v minulém roce odehráli jen pár. Ten poslední v Uničově na 4ce a nestál za nic.

Celý podzim jsme měli pauzu z důvodu pracovního vytížení Kedžise. Od prosince ale opět víceméně poctivě zkoušíme a 23.1.2016 nás čeká koncert na narozeninové párty legendární máničky alá Gargamel Janek. Po koncertě nás opět kvůli práci v Anglii opustí Kedžis, doufejme že jen na tři měsíce. Po jeho návratu je v plánu nástup do studia. Tolik ve stručnosti k dění kolem kapely.

Ještě jedna věc co stojí za zmínku. Naše společenství GARAGE CREW pořádající koncerty na 4ce v Uničově se usneslo, že pro nezájem lidí o koncerty už nebude nadále koncerty pořádat. Investovat čas a finance do něčeho o co není zájem je značně demotivující a úpadek zájmu o hc/punx/crust/grind/.... jasně značí, že je čas od toho upustit....minimánlně na nějakou dobu.

Nakopalypsa

  


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

HSC

Tak si tak projíždím kapely co znám z Francie a který jsem tam viděl a hle, podobnost čistě náhodná??? S borcema jsem tam pařil celou noc... ;)

DLA COKE ET DES PUTES - dle jejich překladu Kurvy, chlast a chlebíčky...

https://www.youtube.com/watch?v=5tY…

Zobrazit všechny názory »