Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N00100000! violence / Brno

„pohádcore“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 830 ×

Novinky

FAK – nad dotazy fanoušků II

?: Proč vám všechno tak strašně dlouho trvá?
!: Jsme líní jako prase.

?: I tak je to dost kuriózní neschopnost...
!: Kromě kapely se každý věnujeme i jiným, podstatnějším činnostem, konkrétně tuningu, pořizování nových baskytar, vil a sporťáků, zdokonalování urbanisticko-erotické metody „Roztáhnout a pocukrovat“ (RAP), elitnímu snajperství a zahrádkaření.

?: Budete mít nějaký lepší web než bandzone?
!: Těžko. Díky tomuto profilu jsme byli autoritami v oboru zařazeni jako typická „kapela fiasko“. Nechceme vzbuzovat přehnaná očekávání.

?: Proč tak málo koncertujete?
!: Všichni brněnští promotéři to už s námi zkusili anebo – ti bystřejší – si ani nezačli, takže si koncerty musíme dělat sami, což obnáší určité úsilí. A mimo Brno se bojíme.

?: Co jste vlastně zač?
!: Maximálně falešná kapela – metalista, co je ve skutečnosti vysokoškolský učitel češtiny, dřevorubec, co je ve skutečnosti majitel IT firmy, levicový intelektuál, co ve skutečnosti utlačuje desítky lidí v nadnárodní korporaci a hipík, co si ve volném čase rád zahajluje.

?: Jaká je vaše silná stránka?
!: No třeba pokud budete chtít něco zničit, pozvěte nás, máme bohaté zkušenosti s asistencí u zániku Bora, Vlněny, ambicí, abstinence, aparátů apod. Navíc Honza má patnáctikilové kladivo.

?: Máte nějaké plány do budoucna?
!: Naštěstí ne.

?: Kecáte, co?
!: Ok, vydat album. Nebo aspoň booklet.

?: Zase jste si ty otázky vymysleli sami, že?
!: Bohužel...


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

JerryBRNO

Zdarec! Omlouvám se za spam, zde malý inzerát: Sháníme někoho do společných prostor, lze využít např. jako ZKUŠEBNU. Lokace v blízkosti centra Brna. Podrobnosti: jerrybrno@email.cz

Zobrazit všechny názory »