Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mletý Standard punk-rock'n'roll / Frýdek-Místek

„Připravujem se na podzimní koncerty“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Sweetsen fest atd.

Hola hej, je tu celkem mrtvo, není čas marné no..

Něco málo furt nahráváme, jde to ztuha, ale par věcí už je. Až budou v poslouchatelné formě (pokud někdy :)) tak to sem hodíme..

Jinak koncertů poskrovnu njn, nikam se necpem, naše smůla.. Teď ale bude zas po roce fm fesťáček sweetsen a nakonec nás tam opět přizvali tož zahoblujem parův songů 25. což už je příští sobota. Hrajem už v 15.30, mno je to celkem brzy, ale aspoň pak můžem v klidu dát pár kusů a už nic neřešit :-) tož přijďte zapogovat!!

Jo a ještě jedna letní akce je v plánu. 27.8. na Muroňce u Olešné zahoblujem na motorkářském srazu! Viz koncerty

Tla


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Kalis

Zdarec pánové, moje účast v novém bandu NECHTOTAK. Budeme mít za krátkou dobu full repert. Kdyby jste měli místo na jakémsi koncertě, ozvěte se. Budu samozřejmě opětovat!!!
Kalis

Death Brothers


Bez profilu

9. Nights of Death Brothers
27. srpen v 11:00
Penzion - Restaurace Muroňka
Bahno - Rovňa1347, 73801 Frýdek-Místek
Tradiční pohodová motopárty, tentokrát v novém - v Penzionu-restauraci Muroňka u přehrady Olešná ve Frýdku-Místku. Dobrá nálada, pohoda, bigbít, výborné jídlo, pití a program.
Letošní akce bude jednodenní, ale tím více intenzivní. Začneme tradiční vyjížďkou, následovat budou soutěže a pořádný bigbítový nářez s kapelami Mletý standart, Respekt , Samostatně Neprodejní a Orgasmatron.
Dobrá nálada, pohoda, bigbít, výborné jídlo, pití a program.
Ubytování - možno rezervovat pokoje, využít společnou místnost (karimatky, spacáky své), vlastní stany či pod širákem. Rezervace a informace o ubytování na 792 305 553, 558 433 589.

Zobrazit všechny názory »