Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Millenium X punk-rock / Přerov

„Hledáse bicmen!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Na Flédě to byl nářez!!

Ahoj! 28.3. jsme vystoupily na Brněnské Flédě v rámci festivalu studentských kapel a musíme říct, že to byl solidní nářez!

Atmoška super, lidi super, kapely super, zvukař super.. :)

Youtube Video JtPIldjCOF0Youtube Video JtPIldjCOF0

Žádnou cenu jsme sice nezískali, ale i tak jsme si celou akcičku náramně užily! Gratulujeme hlavně kapele Aeronaut, která parádě zakončila soutěžní část vystoupení a předvedla opravdu nezapomenutelnou show! Kluci si cenu nejoblíbenější kapely rozhodně zasloužily.

Všem kapelám děkujeme, že jsme měli možnost zahrát si po jejich boku a třeba se zase brzo uvidíme na nějaké akci! Budeme se těšit.

Taky ještě jednou velké díky všem fanouškům, kteří nás podpořily v hlasování a dali nám tu příležitost si zahrát právě na Flédě! Byl to pro nás úplně nový zážitek a nová zkušennost. Velké pódium, mraky lidí a hlavně super atmoška se vším všudy! 

Do Brna se moc rádi zase podíváme :) ZDAREC!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

David Hambálek

Capoira:
Myslím že rozhodnutí necháme radši na porotě než na internetovým hrdinovi:-( Pokud se ti naše tvorba nelíbí tak jí neposlouchej a běž se radši
věnovat svojí tvorbě.
hambxxx /mx

Zobrazit všechny názory »