Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Majvely rock / Brno

„Středa 17. 9. Hudba z Fektu, Pátek 21. 9. Diváky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hudba z Fektu

Upraveno:

Ahoj přátelé, 

Ve středu 19. 9. nás čeká Hudba z FEKTu. Studentský festival který zahájí podzimní semestr v Brně. Hrajeme už ve 14:00 a před námi i po nás jsou další super studentské kapely. Včetně našich kamarádů z Meanwhile in Space. Večer poté vystoupí kapely Volant a UDG! Takže to bude velký! Asi naše zatím největší stage, takže se hrozně těšíme a doufáme, že tam takto brzy odpoledne někdo bude! Tak nás přijďte podpořit a trochu si zahopsat, ještě než naběhnete do studijního šílenství. 

Hned o dva dny později, v pátek 21. 9. budeme hrát v hospodě zvané Pub blik um v obci Diváky. Bude to velký skok z festivalové stage pod malou zahradní pergolu útulného hospodského zařízení. Takový skok bude spočívat především v malém aparátu a poloviční sestavě bicích... Žádný problém! Zkrátka bude to jiné a my si to rozhodně užijeme! Pojďte s námi nasát atmosféru malé dědinky mezi kopečky a vinohrady schované a zúčastnit se největší akce, která se bude ten víkend v Divákách konat (druhé housle si prý zahrají nějaké tradiční závody do vrchu;-)). Následnému posezení u vína/piva s kytarou se nejspíš nevyhneme;-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »