Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mackie Messer Klezmer Band world music-world music / Turnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vážení přátelé, ano...

Upraveno:

  jak vidíte na profilovém obrázku, 28. říjen jsme slavili po "svém" , sice také v Praze, ale trochu někde jinde než na Hradě. A navíc s úžasnými lidmi, kteří se dokáží skvěle bavit, včetně jejich dětí...

Jinak druhý víkend v listopadu se chystáme točit naše druhé CD, takže další aktivity jdou momentálně stranou, zatím ještě ani neřešíme, jestli budeme pokračovat v pravidelných zimních  měsičních vystoupeních v Turnově, které by navázaly na Diviznu, která skončila.

Všechny příznivce zdraví

MACKIE MESSER KLEZMER BAND


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

vatiii

Mílí přátelé, jen drobné upozornění, název tradiční pesachové písně je MA NIŠTANA. Na ništanta je z gramatického hlediska nonsens. Jinak muzika perfektní. :) Jen tak dál!

Vatiii

Honza


Bez profilu

Dobrý den,
prosím můžete mi napsat na e-mail: rasta02@seznam.cz za kolik a jestli by jste zahráli na svatbě na podzim v Děčíně ? Podrobnosti sdělím po mejlu, zde jsem nenašel jiný kontakt než tento guest book.
Děkuji, Kačírek

Antonín Ferdan


Bez profilu

Dobrý den,
dostal jsem na vás doporučení od mého kolegy. Chtěl bych Vám nabídnout možnost vystoupení na akci Rozloučení s létem, která se uskuteční 22. 9. na Kristýně u Hrádku nad Nisou. Po celodenním programu (divadla, filmy, volejbalový turnaj, živá knihovna, dílny pro děti i dospělé,sochání,..) bychom chtěli uspořádat menší koncert tří kapel. O dalších kapelách Vás budu informovat později. V případě zájmu bych Vás chtěl poprosit vaše aktuální podmínky pro vystoupení (finanční, prostorové, etc.). Zvukař je na akci zajištěný. Předpokládaná doba hraní je 1,5 hodiny. Začátek hraní od 18:00 do 23:00 s časovou rezervou.


S pozdravem,

--
Antonín Ferdan (antonin.ferdan@losonline.eu)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 27

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
14 798
Poslechnuto skladeb
8 546
Profil registrován
20.5.2010