Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mackie Messer Klezmer Band world music-world music / Turnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ALE BRIDER 159 ×
  • ODESA BULGAR 168 ×
  • CUM GALI 144 ×
  • ARBETLOSE MARSH 125 ×
  • WEDDING HORA 105 ×
  • UKRAJINA 138 ×

Novinky

KONCERTY LETOS

Upraveno:

Takže přátelé,

začali jsme svátkem Purim v Liberci, pokračovali na Evropské židovské  konferenci v  hotelu Marriott  v Praze. Vystoupili na zahájení lázeńské sezony v Poděbradech. Následovala noc v Muzeu Nová Paka, pivovar Trávníček, synagoga Turnov, Letnice na Dlaskově staku. V pátek 8.června jsme v kavárně Golfu v Semilech zabodovali na druhém klubovém večeru, příjemná akce, na terase se peklo maso, k tomu ten náš klezmer, občas jsme dali i nějakou swingovku. V pátek 15.6. máme tu čest zahrát na premieře hry Hadar GALRON - Tajemství v divadle v Mladé Boleslavi.         13- 15. července jsme již tradičně k vidění a slyšení v  Židech v Třebíči.  1.září zahrajeme  v Mnichově Hradišti na městské slavnosti, druhý den nás můžete slyšet v synagoze v Polné a v sobotu 22.9. v synagoze v Děčíně. V pátek 28.9. nás čeká Loutkářská pou´t na Dlaskově statku. Vídeň letos zatím žádná, ale my si nestěžujeme, Messer jede !!

Na Mikuláše jedeme do matičky PRAHY, no a samozřejmě musím připomenout naše nové CD SHEIN, šest písní z něho si můžete pustit zde na stránkách a jak vypadá najdete v sekci FOTKY.

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MA-FU Přibilová


Bez profilu

Myslím na Vás a fandím celému Messeru Klezmer Bendu -přeji Vám pěkné dny v Třebíči a dobré pořízení- a Ukrajina-Sokoli ať zní jako na Sokolském sletu!!!
Zdraví Vás příznivkyně od Rokycan MA-FU prapra Přibilová

pepino.blues


Bez profilu

Jardo, bezvadný.. Židovskou muziku jsem již samozřejmě slyšel, ale ve Vašem provedení je to pecka. Cítím z toho srdce a radost.. Máte nového fanouška.. Pozdravuj band a přeji trvalou radost z muziky.. Zdraví Pepa z BaR Bandu

Honza


Bez profilu

Dobrý den,
prosím můžete mi napsat na e-mail: rasta02@seznam.cz za kolik a jestli by jste zahráli na svatbě na podzim v Děčíně ? Podrobnosti sdělím po mejlu, zde jsem nenašel jiný kontakt než tento guest book.
Děkuji, Kačírek

Zobrazit všechny názory »