Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mackie Messer Klezmer Band world music-world music / Turnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ALE BRIDER 80 ×
  • ODESA BULGAR 109 ×
  • CUM GALI 83 ×
  • ARBETLOSE MARSH 65 ×
  • WEDDING HORA 58 ×
  • UKRAJINA 79 ×

Novinky

KONCERTY LETOS

Upraveno:

Takže přátelé,

začali jsme svátkem Purim v Liberci, pokračovali na Evropské židovské  konferenci v  hotelu Marriott  v Praze. Vystoupili na zahájení lázeńské sezony v Poděbradech. Následovala noc v Muzeu Nová Paka, pivovar Trávníček, synagoga Turnov, Letnice na Dlaskově staku. V pátek 8.června jsme v kavárně Golfu v Semilech zabodovali na druhém klubovém večeru, příjemná akce, na terase se peklo maso, k tomu ten náš klezmer, občas jsme dali i nějakou swingovku. V pátek 15.6. máme tu čest zahrát na premieře hry Hadar GALRON - Tajemství v divadle v Mladé Boleslavi.         13- 15. července jsme již tradičně k vidění a slyšení v  Židech v Třebíči.  1.září zahrajeme  v Mnichově Hradišti na městské slavnosti, druhý den nás můžete slyšet v synagoze v Polné a koncem minulého týdne jsme dostali nabídku od židovské obce Děčín na Týden židovské kultury. Naše účast je zatím v jednání, uvidíme, jak vše dopadne. V sobotu 22.9. nás čeká Loutkářská pou´t na Dlaskově statku. Vídeň letos zatím žádná, ale my si nestěžujeme, Messer jede !!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

pepino.blues


Bez profilu

Jardo, bezvadný.. Židovskou muziku jsem již samozřejmě slyšel, ale ve Vašem provedení je to pecka. Cítím z toho srdce a radost.. Máte nového fanouška.. Pozdravuj band a přeji trvalou radost z muziky.. Zdraví Pepa z BaR Bandu

Honza


Bez profilu

Dobrý den,
prosím můžete mi napsat na e-mail: rasta02@seznam.cz za kolik a jestli by jste zahráli na svatbě na podzim v Děčíně ? Podrobnosti sdělím po mejlu, zde jsem nenašel jiný kontakt než tento guest book.
Děkuji, Kačírek

Antonín Ferdan


Bez profilu

Dobrý den,
dostal jsem na vás doporučení od mého kolegy. Chtěl bych Vám nabídnout možnost vystoupení na akci Rozloučení s létem, která se uskuteční 22. 9. na Kristýně u Hrádku nad Nisou. Po celodenním programu (divadla, filmy, volejbalový turnaj, živá knihovna, dílny pro děti i dospělé,sochání,..) bychom chtěli uspořádat menší koncert tří kapel. O dalších kapelách Vás budu informovat později. V případě zájmu bych Vás chtěl poprosit vaše aktuální podmínky pro vystoupení (finanční, prostorové, etc.). Zvukař je na akci zajištěný. Předpokládaná doba hraní je 1,5 hodiny. Začátek hraní od 18:00 do 23:00 s časovou rezervou.


S pozdravem,

--
Antonín Ferdan (antonin.ferdan@losonline.eu)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 27

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
15 812
Poslechnuto skladeb
9 122
Profil registrován
20.5.2010