Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mackie Messer Klezmer Band world music-world music / Turnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co nového u Messerů

Upraveno:

Půl roku za  námi.  Start sezony ve Vídni, svátek Purim v židovské obci v Liberci , hasičské cvičení v Trávníčku, tři dny v Třebíči , muzejní noc v Semilech. To jen tak namátkou - dost rozmanité na klezmerovou kapelu, či spíše kapelu s židovským repetoárem.

A co nás čeká po prázdninách?  Loučení s létem ve Vísce pod Bezdězem 2.9., druhý den 3.9. koncert  v synagoze v Hořicích, 9.9. muzeum Semily , 16.9. svatba v Rokytnici, 28.10. koncert v židovské obci v Josefově v Praze 1.

V Turnově nic nehrozí, koncem restaurace Divizna skončily i pravidelné  měsíční Messer večírky. Jestli budeme a kde pokračovat zatím neřešíme, protože na programu je hlavně druhé CD, které by ukázalo současnou setavu, repertoár a stále stoupající úroveň souboru písní a tanců.

Potože Anička,která nás po celé tři dny na Vysočině fotila je ještě  na prázdninách přidal jsem z Třebíče zatím  pár fotek jen tak z mobilu.

Onur k.

vrchní velitel kapely


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

vatiii

Mílí přátelé, jen drobné upozornění, název tradiční pesachové písně je MA NIŠTANA. Na ništanta je z gramatického hlediska nonsens. Jinak muzika perfektní. :) Jen tak dál!

Vatiii

Honza


Bez profilu

Dobrý den,
prosím můžete mi napsat na e-mail: rasta02@seznam.cz za kolik a jestli by jste zahráli na svatbě na podzim v Děčíně ? Podrobnosti sdělím po mejlu, zde jsem nenašel jiný kontakt než tento guest book.
Děkuji, Kačírek

Antonín Ferdan


Bez profilu

Dobrý den,
dostal jsem na vás doporučení od mého kolegy. Chtěl bych Vám nabídnout možnost vystoupení na akci Rozloučení s létem, která se uskuteční 22. 9. na Kristýně u Hrádku nad Nisou. Po celodenním programu (divadla, filmy, volejbalový turnaj, živá knihovna, dílny pro děti i dospělé,sochání,..) bychom chtěli uspořádat menší koncert tří kapel. O dalších kapelách Vás budu informovat později. V případě zájmu bych Vás chtěl poprosit vaše aktuální podmínky pro vystoupení (finanční, prostorové, etc.). Zvukař je na akci zajištěný. Předpokládaná doba hraní je 1,5 hodiny. Začátek hraní od 18:00 do 23:00 s časovou rezervou.


S pozdravem,

--
Antonín Ferdan (antonin.ferdan@losonline.eu)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 27

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
14 469
Poslechnuto skladeb
8 376
Profil registrován
20.5.2010